0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Statybiniai polimerai

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 14,89 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 5.10 € (26%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

Statybiniai polimerai


2021-05-31 14.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Statybiniai polimerai" aprašymas

Leidinys "Statybiniai polimerai " skirtas statybinių polimerų sintezei, šių polimerų savybėms aptarti ir tiesioginiam jų perdirbimui į gaminius charakterizuoti. Statybinės polimerinės medžiagos ir gaminiai šiandien pakeičia labai daug statyboje naudojamų tradicinių medžiagų ir gaminių. Ateityje statybose šių polimerų paklausa tik didės. Todėl studentai turi gauti pakankamai žinių apie pramonėje naudojamus sintetinius monomerus ir polimerus, jų savybes ir ypač pavojingumą darbų ir gaisrinės saugos aspektais, polimerų pramoninės sintezės schemas, naudojamus iniciatorius ir katalizatorius, jų technologines charakteristikas. Be to, išmanyti apie pačių sintetinių polimerinių medžiagų savybes, jų rūšis, naudojamus priedus, užpildus, plastifikatorius, stabilizatorius (dažiąsias medžiagas), perdirbimo į gaminius receptūras. Taip pat įgyti žinių, kuriomis remiantis pasirenkama konkreti gaminių gamybos technologija ir gaminiai pagrįstai naudojami statyboje arba restauravimo srityje konkrečioms funkcinėms reikmėms tenkinti.

Tokio pobūdžio vadovėlio lietuvių kalba universitetų studentams apskritai nėra išleista. Jo originalumas ir pranašumas yra tas, jog jame nagrinėjami inžinerinių polimerų ne tik sintezės ir savybių, bet ir perdirbimo į gaminius ir naudojimo statyboje klausimai.

Leidinys "Statybiniai polimerai " skirtas statybų technologijos ir inžinerijos krypčių bei gaisrinės saugos studijų program studentams. Taip pat visiems bakalaurantams ir magistrantams bei būsimiems inžinieriams, studijuojantiems medžiagų inžineriją.Parašykite atsiliepimą apie "Statybiniai polimerai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Statybiniai polimerai, kurią skaitytojams dovanoja Romualdas Mačiulaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romualdas Mačiulaitis su knyga Statybiniai polimerai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Statybiniai polimerai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Mačiulaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Statybiniai polimerai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Statybiniai polimerai" perkama kartu