0
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,19 €
Kaina knygyne: 9,19 €*
Sutaupote: 1.00 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-11-14 Pliusaz

Ar yra šioje knygoje braižomosios geometrijos grafinių užduočių sprendimai?

Informacija

Statybos organizavimas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9789955284765

2021-01-31 8.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Statybos organizavimas" aprašymas

Vadovėlis „Statybos organizavimas“, išleistas 2001 m., buvo pirmasis vadovėlis lietuvių kalba, skirtas aukštųjų technikos ir technologijos mokyklų studentams, į kurių studijų programas ir modulius jis buvo įtrauktas kaip pagrindinis ir papildomas. Praėjus aštuoneriems metams nuo pirmojo vadovėlio laidos, labai pasikeitė statybos organizavimo norminiai dokumentai, tapo privalu įvertinti pakitusius tarptautinius kokybės ir vadybos bei statybos valdymo procedūrų standartus. Tad kilo būtinybė parengti antrąją pataisytą ir papildytą vadovėlio laidą, kuri labiau atitiktų šiuolaikinius statybos organizavimo reikalavimus.
Vadovėlis skiriamas statybos specialybės studentams. Jis gali būti naudingas ir statybos verslo specialistams, norintiems pagilinti savo žinias.

2010-11-14

Ar yra šioje knygoje braižomosios geometrijos grafinių užduočių sprendimai?

Parašykite atsiliepimą apie "Statybos organizavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Statybos organizavimas, kurią skaitytojams dovanoja Edmundas Kazimieras Zavadskas, Pranas Mikšta, Romualdas Sakalauskas, Jonas Romualdas Šimkus, Leonas Ustinovičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Edmundas Kazimieras Zavadskas, Pranas Mikšta, Romualdas Sakalauskas, Jonas Romualdas Šimkus, Leonas Ustinovičius su knyga Statybos organizavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Statybos organizavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edmundas Kazimieras Zavadskas, Pranas Mikšta, Romualdas Sakalauskas, Jonas Romualdas Šimkus, Leonas Ustinovičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Statybos organizavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Statybos organizavimas" perkama kartu