0

Statybos proceso teisinio ir techninio reglamentavimo pagrindai

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 8,29 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 2.70 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Statybos proceso teisinio ir techninio reglamentavimo pagrindai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • ISBN ar kodas: 9786094572692

2021-01-31 8.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Statybos proceso teisinio ir techninio reglamentavimo pagrindai" aprašymas

Leidinyje išsamiai aptarta statybą reglamentuojančių teisinių ir techninių normatyvinių dokumentų sistema, jos paskirtis, išanalizuoti pagrindiniai statybos normatyviniai dokumentai, pradedant Lietuvos Respublikos statybos įstatymu ir baigiant Europos Sąjungos normatyviniais techniniais dokumentais. Tai antrasis šios mokomosios knygos, išleistos 2005 m., papildytas ir pataisytas leidimas.

Knyga skirta bakalauro ir magistro studijų studentams, bei specialistams, dirbantiems statybos procesų organizavime.

Parašykite atsiliepimą apie "Statybos proceso teisinio ir techninio reglamentavimo pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Statybos proceso teisinio ir techninio reglamentavimo pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Povilas Vainiūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Povilas Vainiūnas su knyga Statybos proceso teisinio ir techninio reglamentavimo pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Statybos proceso teisinio ir techninio reglamentavimo pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Povilas Vainiūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Statybos proceso teisinio ir techninio reglamentavimo pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Statybos proceso teisinio ir techninio reglamentavimo pagrindai" perkama kartu