TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Statybos projektų valdymo pagrindai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 4.69 SoldOut

Knygos "Statybos projektų valdymo pagrindai" aprašymas

Knygoje supažindinama su statybos projekto sąvoka, pagrindiniais projekto tikslais ir sėkmingais jų įgyvendinimo būdais. supažindinama su projektų valdymo sąvoka, nagrinėjami atskiri statybos projekto plėtros etapai, projekto aplinkos įtaka projekto rezultatams ir sėkmei.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Statybos projektų valdymo pagrindai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Statybos projektų valdymo pagrindai", Nerija Banaitienė, Audrius Banaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nerija Banaitienė, Audrius Banaitis su knyga "Statybos projektų valdymo pagrindai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Statybos projektų valdymo pagrindai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nerija Banaitienė, Audrius Banaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Statybos projektų valdymo pagrindai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Statybos projektų valdymo pagrindai" perkama kartu