0

Statybos vykdymo dokumentacija: teisinė reikšmė

  • Nemokamas knygos pristatymas
24,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Statybos vykdymo dokumentacija: teisinė reikšmė

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti iršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786094373923

2020-10-31 24.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Statybos vykdymo dokumentacija: teisinė reikšmė " aprašymas

Statybos vykdymo dokumentai – vienas iš pagrindinių šaltinių, kurių pagrindu sprendžiama apie statybos darbų vykdymo eigą, statybos dalyvių elgseną ir kitas svarbias aplinkybes kilus teisiniam ginčui. Todėl statybos vykdymo dokumentai turi didelę ne tik inžinerinę, bet ir teisinę reikšmę vertinant teisinius santykius tarp statybos dalyvių.

Mokslo monografijoje "Statybos vykdymo dokumentacija: teisinė reikšmė" atskleidžiamas teisinis statybos vykdymo dokumentacijos reglamentavimas ir išsamiai nagrinėjama teismų praktika. Leidinyje atskleistos teisinio statybos vykdymo reglamentavimo ir teismų praktikos problemos. Mokslo monografijoje pateiktos išvados gali būti naudingos tobulinant teisinį statybos reglamentavimą, teismų praktiką. Leidinys neabejotinai pravers ir statybos dalyviams, studentams, doktorantams, teisininkams. Autoriai taip pat tikisi, kad mokslo monografijos išvados padės statybos dalyviams išvengti teisinių ginčų, o tokiems kilus – racionaliai juos išspręsti.

Parašykite atsiliepimą apie "Statybos vykdymo dokumentacija: teisinė reikšmė "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Administracinė teisė

Dalia Averkienė, Sigitas Mitkus parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Statybos vykdymo dokumentacija: teisinė reikšmė , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Statybos vykdymo dokumentacija: teisinė reikšmė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Statybos vykdymo dokumentacija: teisinė reikšmė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Statybos vykdymo dokumentacija: teisinė reikšmė ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Averkienė, Sigitas Mitkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Statybos vykdymo dokumentacija: teisinė reikšmė " perkama kartu