ŽAIBIŠKAS PRISTATYMAS! 94% respondentų rekomenduotų patogupirkti.lt draugui!

0

Pirkėjų atsiliepimai

Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai

Kaina: 24,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-11 Remigijus

Gera knyga


2022-06-30 24.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai" aprašymas

Mokomojoje-praktinėje knygoje „Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai“ apžvelgiamos naujausios lauko inžinerių tinklų medžiagos, technologijos ir sprendimai, naudojami šiuolaikinėje statyboje, trumpai primenamos mokymo metu įgytos teorinės žinios.

Tai naujo modelio leidybos projektas, apjungiantis tarptautines kompanijas (lyderius) ir mokslo pažangą.

Knyga „Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai“ leidžiama ir bus aktuali ne mažiau kaip 5 metų laikotarpyje.

Knygos „Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai“ skaitytojai – statybininkai, montuotojai, universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir mokymo centrų studentai ir absolventai. Knyga taip pat pravers privatiems vartotojams, besistatantiems namus ir norintiems pagilinti žinias apie lauko inžinerinius tinklus.

Knygos autoriai – Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkai ir praktikai.

Statybų žiniasklaidos kompanija „Supernamai“ nuo 2009 m. specializuojasi statybos leidinių (mokomosios techninės knygos, žurnalas „Supernamai“), statybos parodų ir konferencijų organizavime. Pagal naują Lietuvoje ir Baltijos šalyse leidybos modelį jau išleistos 5 mokomosios-praktinės knygos statybų / pastatų inžinerijos tematika. Tai „Santechniko vadovas“, „Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. teorija ir praktika“, „Statybų vadovas. STOGAI“, „Statybų vadovas. FASADAI“, „Elektriko vadovas“. Kai kurios iš jų išverstos į kitas kalbas (latvių, estų, rusų, ukrainiečių k.) ir platinamos 7 Europos šalyse.

ĮVADAS

Mokomojoje praktinėje knygoje „Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai“ nagrinėjama vandentiekio, lietaus ir buitinių nuotekų bei šilumos tiekimo įranga, kurios aprašais ir schemomis gali vadovautis visi statybos proceso dalyviai: projektuotojai, projekto dalies ir projekto vadovai, techninės priežiūros specialistai, ekspertai ir invidualios statybos specialistai. Aukštųjų ir profesinių mokyklų studentai ir kvalifikacijos kėlimo kursų klausytojai galės pasisemti žinių apie naujas technologijas, padedančias taupyti vandens išteklius ir energiją.

Leidinyje analizuojami vandens šaltiniai, vandens, išgaunamo šuliniais ir gręžiniais, sistemos bei pažangios vandenvalos technologijos, veikiančios taikant membraninį filtravimą. Taip pat pristatomos vandentiekio ir nuotakyno vamzdynų sistemos, jų tipai ir medžiagos, sujungimo metodai, klojimas tranšėjiniu metodu ir betranšėjės technologijos, senų vamzdynų renovacijos procesai pateikiami su praktikoje taikomais sprendimais. Knygoje aprašytos įvairios paskirties talpyklos, pralaidos, šuliniai ir šulinėliai, liukai, vožtuvai ir uždaromoji armatūra. Yra informacijos ir apie lietaus vandens nuvedimo sistemas, šilumos tiekimo tinklus ir pastatų drenažą.

Pateikiami praktiniai pasaulyje lyderiaujančių vandentiekio, nuotekų sistemų, vamzdynų, komplektuojančiųjų dalių, vandens nuvedimo ir apsaugos nuo užtvindymo elementų gamintojų sprendimai, praktiniai patarimai, montavimo ir eksploatavimo rekomendacijos bei inovatyvūs vandens išteklių naudojimo būdai.

Knygos autoriai už pagalbą rengiant šią mokymo priemonę dėkoja Vilniaus Gedimino technikos universitetui, Lietuvos vandens tiekėjų asociacijai, Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centrui, kompanijoms ACO, Amiblu, Bacteria, Geberit, HansGroup, HL, PAM, Pipe Life ir kt.Kiti taip pat domėjosi


2022-03-11

Gera knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Marina Valentukevičienė, Ramunė Žurauskienė, Saulius Šalna pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marina Valentukevičienė, Ramunė Žurauskienė, Saulius Šalna tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai" perkama kartu