Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stebuklas

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-18 Karolina

Knyga visiškai pateisina savo pavadinimą. Stebuklas. Labai džiaugiuosi, jog yra spausdinama tokia literatūra vaikams. knyga ugdantį žmones.


2022-10-31 10.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Stebuklas" aprašymas

Vaikams nuo 10 metų.

Abejingų nepaliekanti istorija, tapusi ir jaudinančiu kino filmu.

„Štai ką aš manau: vienintelė priežastis, dėl kurios nesu normalus, yra tai, kad niekas manęs nelaiko normaliu. Manau, vienintelis žmogus pasaulyje, kuris supranta, kad esu toks kaip visi, – aš pats.
Beje, aš vardu Ogastas. Nepasakosiu, kaip atrodau. Kad ir ką manytumėt, tikriausiai yra daug baisiau.“

Dešimtmetis Ogastas Pulmanas niekuo nesiskiria nuo savo bendraamžių. Ir visgi jis yra kitoks negu visi. Todėl Ogastas niekada nelankė mokyklos. Bet į penktąją klasę jis turės eiti tikroje mokykloje.

Ogastas žino, kad dauguma vaikų jį įskaudina netyčia, todėl galvoja – visiems bus geriau, jei mokykloje jis laikysis atokiau nuo naujųjų bendraklasių ir pasistengs per daug nekristi į akis.

Bet ar tai įmanoma, kai taip nori susirasti draugų ir esi toks draugiškas, drąsus, sumanus, geraširdis ir linksmas kaip Ogastas?

Šią šiltą, išmintingą ir sąmojingą R. J. Palacio knygą „Stebuklas“ skaitytojai dažnai pavadina stebuklu. Rašytojai ir Ogastui pavyko įrodyti – kai labai nori, gali pasiekti didelių pergalių. Net jei esi vaikas su kitokiu nei visų veidu.

Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius knygą apdovanojo kaip Reikšmingiausią ir meniškiausią 2014 metų vertimą paaugliams.

„Stebuklas“:

• ugdo empatiją ir gerumą;
• moko suprasti sergančius, turinčius negalių, kitaip atrodančius vaikus bei nevertinti žmonių pagal išvaizdą;
• skatina priimti save tokį, koks esi;
• įkvepianti, pakylėjanti istorija;
• meniškai vertinga knyga ugdo literatūrinį suvokimą ir skonį.

R. J. Palacio – amerikiečių rašytoja, kuriai pasaulinę šlovę atnešė skaitytojų ir kritikų pripažintas kūrinys „Stebuklas“. Ši knyga pelnė ne tik daugybę apdovanojimų JAV bei kitose šalyse, bet ir 140 savaičių išsilaikė „New york times“ bestselerių sąraše, o žurnalas „Times“ ją įtraukė į 100 geriausių visų laikų knygų paaugliams sąrašą. Pagal knygą 2017 m. pastatytas Holivudo filmas pavadinimu „Gerumo stebuklas“.

Įtraukta į 9 klasės rekomenduojamos literatūros sąrašą


  • Pavadinimas originalo kalba: Wonder
  • Autorius: R.J. Palacio
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090150993
  • Vertėjas: Zita Marienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-05-18

Knyga visiškai pateisina savo pavadinimą. Stebuklas. Labai džiaugiuosi, jog yra spausdinama tokia literatūra vaikams. knyga ugdantį žmones.

2021-05-03

Nuostabi knyga. Yra ko pasimokyti, kai vis skundžiamės, kad kažko trūksta, esam pikti, viskuo nepatenkinti , o tuo tarpu tie, kuriuos gyvenimas tikrai nepelnytai nuskriaudė, kabinasi į gyvenimą ir tiesiog stengiasi būti laimingi.

2021-04-22

Filmas sugraudino iki ašarų, nusprendžiau perskaityti ir knygą. Koks kartais negailestingas likimas ištinka niekuo nenusidėjusius ir kokie negailestingi galime būti kiek kitokiems nei mes patys.

2021-04-16

Knyga, nejučia primenanti kaip svarbu atsigręžti į tikrąsias vertybes, džiaugtis ir vertinti, tai ką turi. Mokytis tolerantiškumo ir atjautos kitiems, galbūt likimo daugiau nuskriaustiems.

2020-12-05

Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Stebuklas", kurį pristato R.J. Palacio. Siūlome ne tik išsamų "Stebuklas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido R.J. Palacio. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Stebuklas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Stebuklas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Stebuklas" perkama kartu