0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stebuklas

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-05-18 Karolina

Knyga visiškai pateisina savo pavadinimą. Stebuklas. Labai džiaugiuosi, jog yra spausdinama tokia literatūra vaikams. knyga ugdantį žmones.


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 9.76 SoldOut

Knygos "Stebuklas" aprašymas

Štai ką aš manau: vienintelė priežastis, dėl kurios nesu normalus, yra tai, kad niekas manęs nelaiko normaliu.
Manau, vienintelis žmogus pasaulyje, kuris supranta, kad esu toks kaip visi, - aš pats.
Beje, aš vardu Ogastas. Nepasakosiu, kaip atrodau. Kad ir ką manytumėt, tikriausiai yra daug baisiau.


Dešimtmetis Ogastas Pulmanas niekuo nesiskiria nuo savo bendraamžių. Ir visgi jis yra kitoks negu visi. Nuo gimimo jo veidas buvo daug kartų operuotas. Todėl Ogastas niekada nelankė mokyklos. Bet į penktąją klasę jis turės eiti tikroje mokykloje.
Ogastas žino, kad dauguma vaikų jį įskaudina netyčia, todėl galvoja - visiems bus geriau, jei mokykloje jis laikysis atokiau nuo naujųjų bendraklasių ir pasistengs per daug nekristi į akis.
Bet ar tai įmanoma, kai taip nori susirasti draugų ir esi toks draugiškas, drąsus, sumanus, geraširdis ir linksmas kaip Ogastas?

Šią šiltą, išmintingą ir sąmojingą R. J. Palacio knygą skaitytojai dažnai pavadina stebuklu. Rašytojai ir Ogastui pavyko įrodyti - kai labai nori, gali pasiekti didelių pergalių. Net jei esi vaikas su kitokiu nei visų veidu.

"Aš ką tik baigiau skaityti "Stebuklą". Šitą knygą labai rekomenduoju visiems savo draugams. Ji privertė mane pasijusti laimingą ir padėjo suprasti, kaip svarbu būti geram."
Josh Hartigan, 12 metų

R. J. Palacio (R. Dž. Palasijo) yra amerikiečių rašytoja. Daugiau kaip dvidešimt metų ji piešė iliustracijas kitų rašytojų knygoms, tačiau kartą prie ledų krautuvėlės sutiko labai mielą, linksmą, bet atrodantį kitaip nei visi, berniuką. Šis susitikimas ją įkvėpė parašyti "Stebuklą".

Iš anglų k. vertė Zita Marienė

  • Autorius: R.J. Palacio
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090113516

2021-05-18

Knyga visiškai pateisina savo pavadinimą. Stebuklas. Labai džiaugiuosi, jog yra spausdinama tokia literatūra vaikams. knyga ugdantį žmones.

2021-05-03

Nuostabi knyga. Yra ko pasimokyti, kai vis skundžiamės, kad kažko trūksta, esam pikti, viskuo nepatenkinti , o tuo tarpu tie, kuriuos gyvenimas tikrai nepelnytai nuskriaudė, kabinasi į gyvenimą ir tiesiog stengiasi būti laimingi.

2021-04-22

Filmas sugraudino iki ašarų, nusprendžiau perskaityti ir knygą. Koks kartais negailestingas likimas ištinka niekuo nenusidėjusius ir kokie negailestingi galime būti kiek kitokiems nei mes patys.

2021-04-16

Knyga, nejučia primenanti kaip svarbu atsigręžti į tikrąsias vertybes, džiaugtis ir vertinti, tai ką turi. Mokytis tolerantiškumo ir atjautos kitiems, galbūt likimo daugiau nuskriaustiems.

2020-12-05

Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Stebuklas", kurią skaitytojams dovanoja R.J. Palacio. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar R.J. Palacio su knyga "Stebuklas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Stebuklas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė R.J. Palacio. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Stebuklas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Stebuklas" perkama kartu