0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stebuklingas Dominyko brangakmenis (3-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Stebuklingas Dominyko brangakmenis (3-as leidimas)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.29 SoldOut
Knygos "Stebuklingas Dominyko brangakmenis (3-as leidimas)" aprašymas
"Stebuklingas Dominyko brangakmenis" - intriguojanti detektyvinė istorija apie tai, kaip nežinia kas pavogė Dominyko mylimosios rugiagėlės amžinai šildantį brangakmenį. Kartu tai ir kupinas graudžios ironijos pamokomas pasakojimas apie meilę, pavydą, pasiaukojimą.

2011 metais "Stebuklingas Dominyko brangakmenis" išrinkta geriausia metų knyga vaikams.


Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklingas Dominyko brangakmenis (3-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Stebuklingas Dominyko brangakmenis (3-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Vytautas V. Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas V. Landsbergis su knyga Stebuklingas Dominyko brangakmenis (3-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Stebuklingas Dominyko brangakmenis (3-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas V. Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Stebuklingas Dominyko brangakmenis (3-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Stebuklingas Dominyko brangakmenis (3-as leidimas)" perkama kartu