0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stebuklingas Medis 2. Tilto paslaptis

  • Nuolaida knygai -83%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 11,29 €*
Sutaupote: 9.30 € (83%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Stebuklingas Medis 2. Tilto paslaptis


2021-07-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Stebuklingas Medis 2. Tilto paslaptis" aprašymas
"Tilto paslaptis" - tai antroji „Stebuklingo Medžio“ serijos knyga (pirmoji - „Raudonoji Kėdė“).

Melanija, pasinaudojusi Raudonąja Kėde, priverčia Filipą įsimylėti pirmą pamatytą mergaitę. Melanija tikėjosi, kad tai bus ji. Tačiau Filipas susižavi mergaite iš reklaminio plakato. Bėda ta, kad iš tiesų ji neegzistuoja, tai tiesiog kompiuterinis fotomontažas. Todėl Filipas niekada su ja nesusitiks.
Berniukas suserga. Sesutė Tosė ir brolis Kukis vėl kreipiasi į Raudonąją Kėdę ir sumažina Filipą. Visi patraukia į Veneciją, kur yra Užmaršties Tiltas, pastatytas iš Stebuklingo Medžio. Kiekvienas, perėjęs per jį, pamiršta savo nelaimingą meilę. Vaikai keliauja per snieguotas Alpes, per požemines olas ir paslaptingus Venecijos kanalus. Kartu su jais yra keista katė ir nepaprastas robotas.
Keliautojus persekioja reklamos agentūros vadovė, kuri siekia sukurti nuostabiausią reklamą. Dėl jos Venecija skęs kokakoloje.

„Tilto paslaptis“ – tai reta vaikų literatūroje knyga, aptarianti melagingos reklamos keliamus pavojus.
Istorijoje gausu nuotykių. Vaikai turi būti drąsūs ir tikėti savo jėga.

Iš lenkų kalbos vertė Rytė Janauskaitė

  • Autorius: Andrzej Maleszka
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098168396

Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklingas Medis 2. Tilto paslaptis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Stebuklingas Medis 2. Tilto paslaptis, kurį parašė Andrzej Maleszka. Siūlome ne tik išsamų Stebuklingas Medis 2. Tilto paslaptis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Andrzej Maleszka. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Stebuklingas Medis 2. Tilto paslaptis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Stebuklingas Medis 2. Tilto paslaptis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Stebuklingas Medis 2. Tilto paslaptis" perkama kartu