0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stebuklingas portfelis

Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Stebuklingas portfelis" aprašymas

Apsakymuose vaizduojamas kaimo bei miesto vaikų gyvenimas. Pasakojimuose apie mokyklą piešiami patrauklūs ir netipiški mokytojų paveikslai. Autoriui rūpi gerumo, draugystės, žmonių jautrumo, heroizmo kasdieniame gyvenime apraiškos.Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklingas portfelis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Stebuklingas portfelis", kurį parašė Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų "Stebuklingas portfelis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Stebuklingas portfelis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Stebuklingas portfelis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Stebuklingas portfelis" perkama kartu