0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stebuklingas Tolumų medis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-03-21 Natalija

Šia knygą vakarais skaičiau savo trimečiui ir penkiametei. Pabaigus vaikus ištiko liūdesys iki ašarų. Jie norėjo dar tęsinio :)

Stebuklingas Tolumų medis


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 9.99 SoldOut
Knygos "Stebuklingas Tolumų medis" aprašymas

Trys vaikai – Džo, Betė ir Franė – nuklysta į Užburtą mišką ir atranda jame augantį stebuklingą Tolumų medį. Kopdami jo šakomis, vaikai apsilanko daugybėje nepaprastų šalių, kasdien atplaukiančių prie Tolumų medžio viršūnės, susipažįsta su fantastiškais jų gyventojais ir patiria įvairiausių kvapą gniaužiančių nuotykių.
Knygos apie stebuklingą Tolumų medį („Užburtas miškas“, „Stebuklingas Tolumų medis“, „Tolumų medžio gyventojai“ – šiame leidinyje "Stebuklingas Tolumų medis" jos publikuojamos kartu) – vienos žymiausių legendinės anglų vaikų rašytojos Enidos Blaiton kūryboje, jos išverstos daugiau kaip į keturiasdešimt kalbų ir tebedžiugina viso pasaulio vaikus ir suaugusiuosius.

Iš anglų k. vertė Danguolė Žalytė

Džo pirmas užkopė į Tolumų medžio viršūnę.
– Ei! – staiga šūktelėjo Rikas. – Mus gaubia didžiulis baltas debesis. Kaip paslaptinga!
Iš tikrųjų virš jų plūduriavo milžiniškas baltas debesis su skyle!
– Pro tą skylę ir įlipsim, – paaiškino Džo. – Matai šaką ties skyle? Drožk!
Visi užlipo viršutine Tolumų medžio šaka prie violetinės skylės debesyje. Šakos gale buvo kopėčios.
Džo užlipo kopėčiom ir įkišo galvą į Aukštynkojom šalį.
Vienas po kito visi įžengė į ją.
Rikas nebuvo matęs tokių šalių, todėl netekęs žado išsprogino akis.
Vaizdas iš tiesų buvo nekoks. Namai stovėjo ant kaminų pamatais į viršų. Medžiai augo šaknimis į viršų. Žmonės vaikščiojo aukštyn kojom.
– Jie vaikšto rankomis, o kojos tabaluoja ore! – nustėro Džo. – Na ir keistuoliai!
Vaikai spoksojo į Aukštynkojom gyventojus. Šie sparčiai tripseno rankomis ir dažnai sustodavo paplepėti vienas su kitu. Kai kurie ant vienos kojos buvo pasikabinę krepšius su pirkiniais.
– Einam pasižiūrėti, kaip atrodo namų vidus, – pasiūlė Džo. Visi patraukė prie artimiausio namo. Jis stovėjo ant kamino ir atrodė nei šiaip nei taip. Dūmai rūko ne iš kamino, o pro viršutinį langą…


  • Autorius: Enid Blyton
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 452
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955428640

2020-03-21

Šia knygą vakarais skaičiau savo trimečiui ir penkiametei. Pabaigus vaikus ištiko liūdesys iki ašarų. Jie norėjo dar tęsinio :)

Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklingas Tolumų medis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Stebuklingas Tolumų medis", kurį parašė Enid Blyton. Siūlome ne tik išsamų "Stebuklingas Tolumų medis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Enid Blyton. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Stebuklingas Tolumų medis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Stebuklingas Tolumų medis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Stebuklingas Tolumų medis" perkama kartu