TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Stebuklingi metai. Kaip suprasti ir įveikti ankstyvosios vaikystės sunkumus

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 13.99 SoldOut

Knygos "Stebuklingi metai. Kaip suprasti ir įveikti ankstyvosios vaikystės sunkumus" aprašymas

Stebuklingi metai yra ankstyvosios vaikystės laikotarpis. Žodžiu „stebuklingi“ nenoriu pasakyti, kad vaikas gyvena užkerėtame pasaulyje, kuriame patenkinami visi didžiausi jo troškimai. Tik suaugusieji mano, jog vaikystė – tai rojus, nekalto ir nuoširdaus džiaugsmo metas. Mintis apie aukso amžių tėra iliuzija, mat (kaip ironiška) nė vienas iš mūsų to laikotarpio neprisimename.
Pirmasis vaikystės laikotarpis, apytikriai penkeri pirmieji žmogaus gyvenimo metai, yra nugrimzdę į užmarštį tarsi dingęs miestas, o kai grįžtame į tuos laikus augindami savo atžalas, jaučiamės prašalaičiai ir ne taip lengvai randame teisingą kelią.

Mažam vaikui pasaulis yra jaudinanti, tačiau kartais bauginanti ir nepastovi vieta. Knygoje "Stebuklingi metai" kalbėdama apie ankstyvuosius vaiko gyvenimo metus Selma H. Fraiberg suteikia tam laikotarpiui gyvybės ir magijos, vedasi skaitytoją į vaiko fantazijas ir pasaulį, kurį kiekvienas mūsų galime pamažu atrasti savyje.
Su begaline šiluma ir empatija knygos autorė pasakoja apie ankstyvojoje vaiko raidoje kylančias problemas ir atskleidžia, koks svarbus yra bandymas suprasti, nes tik supratimas kritiniais momentais gali pateikti teisingą sprendimą.

Selma H. Fraiberg – vaikų psichoanalizės autoritetas, Mičigano universiteto medicinos mokyklos profesorė, visą gyvenimą paskyrusi emocinių problemų turinčių, sutrikusios raidos vaikų gydymui. Pirmą kartą išleista dar 1959 metais, garsiausia jos knyga "Stebuklingi metai" pakartotinai leidžiama iki šiol ir yra išversta į 11 užsienio kalbų.

Iš anglų kalbos vertė Julija Davidonienė


  • Autorius: Selma H. Fraibergf
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024902

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklingi metai. Kaip suprasti ir įveikti ankstyvosios vaikystės sunkumus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Selma H. Fraibergf pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Stebuklingi metai. Kaip suprasti ir įveikti ankstyvosios vaikystės sunkumus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Stebuklingi metai. Kaip suprasti ir įveikti ankstyvosios vaikystės sunkumus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Stebuklingi metai. Kaip suprasti ir įveikti ankstyvosios vaikystės sunkumus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Stebuklingi metai. Kaip suprasti ir įveikti ankstyvosios vaikystės sunkumus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Selma H. Fraibergf tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Stebuklingi metai. Kaip suprasti ir įveikti ankstyvosios vaikystės sunkumus" perkama kartu