⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stebuklingieji akmenys (knyga su defektais)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2007-12-15 Rasa

tikrai gera knyga, labai idomi tikrai nepasigailes kas nusipirks


Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 8.99 SoldOut

Knygos "Stebuklingieji akmenys (knyga su defektais)" aprašymas

Gausiai originaliomis nuotraukomis ir piešiniais iliustruota albuminė knyga "Stebuklingieji akmenys" - apie seniausiai žmonijos pažįstamus brangakmenius.

Knygoje pateikiamos šių brangakmenių fizinės ir cheminės savybės, legendos, pasakojamos istorijos, lenkiančios vingriausius detektyvinius pasakojimus, minimos garsios istorinės brangenybės. Kiekvieno skyriaus pabaigoje aprašomos kiekvieno atskiro brangakmenio galios.


TURINYS

Turinys


Pratarmė / 6

Autorės žodis / 7

Stebuklingi bibliniai akmenys / 8

Serdolikas / 12

Topazas / 18

Smaragdas / 22

Granatas / 34

Safyras / 40

Ametistas / 46

Hiacintas / 50

Agatas / 54

Krištolas / 60

Berilas / 66

Lazuritas / 70

Jaspis / 76

Chrizolitas / 82

Perlas / 86

Chizoprazas / 96

Dramblio kaulas / 100

Oniksas / 112

Alebastras / 118

Rubinas / 126

Titnagas / 130

Druska / 136

Rodyklė / 152

Padėkos / 154

PRATARMĖ


Knyga parengta kruopščiai, pasakojama sistemiškai ir nuosekliai, rašoma išraiškingai ir įdomiai, gražiai iliustruojama unikaliomis nuotraukomis. Stebina temų gausybė, knyga netgi primena enciklopedinį leidinį.

Daugiausiai autorės aprašyti kilmingų mineralų juvelyriniai dirbiniai, tačiau, be akmenų, aprašomi mitiniai dramblio kaulo ir mamutų kaulų dirbiniai, narvalo patino dantys, surandame titnagą ir druską. Druska žmonijos istorijoje suvaidino didelį vaidmenį, neužleidžia vietos ir dabar, liks svarbi ir ateityje, tad telieka skaitytojui erdvės pamąstymams. 

Brangakmeniai žmonijos istorijoje - tai praeities etapas. Kita vertus jie ir dabar vertinami, sudaro visapusę žmonių estetinio, etninio, vertybinio gyvenimo dalį. Kokie jie bus ateityje? Retieji mineralai - tai ne vien išorės blizgesys, bet ir žmonijos progresas, technikos laimėjimų pagrindas ir bazė. Priėjome dirbtinių, akmenų amžių ir technolitą, ruošiamės į kitas planetas.

Iš jų ką atsivešime? Ne vien žemišką mėnulio akmenį , reikia turėti omenyje.

Skaitant šią knygą minčių kyla daug. Tai gerai. Tuo ji ir vertinga. Pamokanti. Panašaus leidinio nebuvo. Manyčiau, kad knyga susilauks ne tik dėmesio, bet ir visuomenės paklausos. Mokslas, gamta, istorija, juvelyrika, legendos, lemtis, tikėjimas ir t.t., siejasi tarpusavyje. Tuo ši,knyga įdomi man, galbūt ir kitiems skaitytojams.Akademikas, prof., habil. dr. Algirdas Gaigalas

VU Geologijos ir mineralogijos katedra

  • Autorius: Marytė Kuodytė
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 158
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-745-49-7

Kiti taip pat domėjosi


2007-12-15

tikrai gera knyga, labai idomi tikrai nepasigailes kas nusipirks

Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklingieji akmenys (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie akmenis, kristalus

Marytė Kuodytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Stebuklingieji akmenys (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Stebuklingieji akmenys (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Stebuklingieji akmenys (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Stebuklingieji akmenys (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marytė Kuodytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Stebuklingieji akmenys (knyga su defektais)" perkama kartu