0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Stebuklingieji Džordžo vaistai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-07-23 Joris b

labas mama

Stebuklingieji Džordžo vaistai


2021-04-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Stebuklingieji Džordžo vaistai" aprašymas

Dauguma senelių geraširdės ir paslaugios. Bet Džordžo senelė kitokia – pikta irzli niurzga, tad Džordžas nusprendžia ją pamokyti. Užuot davęs senelei įprastų vaistų, jis išverda stebuklingo marmalo, nuo kurio senelei susisuka smegenys...


„Stebuklingieji Džordžo vaistai“ – dar viena populiari anglų vaikų rašytojo Roaldo Dalio knyga, pasakojanti apie nepaprastus aštuonmečio berniuko nuotykius. Kartu su kitais didelį pripažinimą pelniusiais rašytojo kūriniais – „Čarlis ir šokolado fabrikas“, „Džeimsas ir milžiniškas persikas“, „Raganos“, „Matilda“, „Denis pasaulio čempionas“ – ši knyga svariai papildo pasaulinės vaikų literatūros aukso fondą.


Iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė, iliustravo Quentin Blake


  • Autorius: Roald Dahl
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955883302

2020-07-23

labas mama

Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklingieji Džordžo vaistai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Stebuklingieji Džordžo vaistai, kurį parašė Roald Dahl. Siūlome ne tik išsamų Stebuklingieji Džordžo vaistai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Roald Dahl. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Stebuklingieji Džordžo vaistai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Stebuklingieji Džordžo vaistai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Stebuklingieji Džordžo vaistai" perkama kartu