0

Stebuklingosios žolės

Informacija

Stebuklingosios žolės

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 24x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9955-529-54-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Stebuklingosios žolės" aprašymas
Ši knyga -apie vaistingąsias,prieskonimes,kvapiąsias ir dekoratyvines žoles. Žolės padės jums smaguriauti gardžius patiekalus,papuošti savo būsta, puoselėti grožį bei gydytis.

Parašykite atsiliepimą apie "Stebuklingosios žolės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Stebuklingosios žolės, kurią skaitytojams dovanoja Brenda Little. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Brenda Little su knyga Stebuklingosios žolės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Stebuklingosios žolės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Brenda Little. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Stebuklingosios žolės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Stebuklingosios žolės" perkama kartu