0

Šteinfeldo vienuolis Hermanas Juozapas

  • Nuolaida knygai -67%
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 7,39 €*
Sutaupote: 4.90 € (67%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šteinfeldo vienuolis Hermanas Juozapas

  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 13x19, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 381
  • ISBN ar kodas: 9786094321047

2020-10-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šteinfeldo vienuolis Hermanas Juozapas" aprašymas

Dvylikos laidų Vokietijoje sulaukęs kūrinys „Šteinfeldo vienuolis Hermanas Juozapas“ atkreipė II pasaulinio karo pabėgėlės iš Lietuvos Aldonos Ankudaitytės Plioplienės dėmesį, kuomet ji mokytojavo pabėgėlių stovykloje. Lietuvių kalbą Kauno universitete studijavusi moteris į keletą sąsiuvinių išverstą romaną persigabeno į Ameriką. Tik po motinos mirties vertimą aptiko vaikai ir pasirūpino, kad po septynių dešimčių metų šis darbas pasiektų Lietuvoje ir JAV, ir visur pasaulyje gyvenančius lietuvius. Ši vertimo istorija teigia mūsų tautos dvasinį gyvybingumą.

Romanas „Šteinfeldo vienuolis Hermanas Juozapas“ (orig. „Hermann Josef, Der Mönch von Steinfeld“) atskleidžia krikščionybę XII-XIII amžiaus Vokietijoje, Kiolne ir jo krašte.

Per uoliai tikinčio, Dievo ir Dievo Motinos tarnystei visas jėgas skiriančio vienuolio Hermano Juozapo asmenybę romano autorius Wilhelmas Hünermannas labai įtaigiai vaizduoja krikščionybės raidą.

Popiežiai ir antipopiežiai, karaliai, imperatoriai, arkivyskupai, vyskupai bei jų tarpusavio karai, vaidai, Kryžiaus žygiai dėl Šventojo Kapo išvadavimo, kryžiuočių veržimasis į Rytus, įskaitant Lietuvą – visa tai parodo kilnios sielos vienuolio gyvenimo tragizmą.

Knygos „Šteinfeldo vienuolis Hermanas Juozapas“ autorius Wilhelmas Hünermannas– vokiečių kunigas, rašytojas, geriausiai žinomas iš romanų apie Romos katalikų šventuosius. Jis gimęs 1900 m. Kempene, miręs 1975 m. Wilhelmas Hünermannas – vienas garsiausių šio žanro autorių XX amžiuje, sukūręs trisdešimt biografinių romanų, išverstų į daugelį kalbų.

Parašykite atsiliepimą apie "Šteinfeldo vienuolis Hermanas Juozapas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šteinfeldo vienuolis Hermanas Juozapas, kurią skaitytojams dovanoja Wilhelm Hunermann. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Wilhelm Hunermann su knyga Šteinfeldo vienuolis Hermanas Juozapas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šteinfeldo vienuolis Hermanas Juozapas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Wilhelm Hunermann. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šteinfeldo vienuolis Hermanas Juozapas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šteinfeldo vienuolis Hermanas Juozapas" perkama kartu