0

Steve Jobs. Oficiali biografija

5.0
(2 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2020-02-19

Informacija

Steve Jobs. Oficiali biografija

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 592
  • ISBN ar kodas: 9786094033308

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Steve Jobs. Oficiali biografija" aprašymas

Ar realu tikėtis biografijos, kuri pernelyg negarbintų ir nedramatizuotų tokios asmenybės, kaip dauguma tokio žanro kūrinių? W. Isscsono parašyta knyga STEVE JOBS, kurioje rasite ir niekur nespausdintų asmeninių “Apple” įkūrėjo nuotraukų, nepatenka nė į vieną kategoriją.
Pasakodamas nepagražintą tiesą apie Jobsą autorius išsklaido jį gaubusius mitus ir magiją. Jobsas – ne Mozė su iPadais rankose. Matome skvarbaus žvilgsnio, itin pastabų ir nepaprastai užsispyrusį žmogų, kuris pasiryžęs „palikti pėdsaką visatoje“.

2020-02-19

2019-12-25

Parašykite atsiliepimą apie "Steve Jobs. Oficiali biografija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Steve Jobs. Oficiali biografija, kurią skaitytojams dovanoja Walter Isaacson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Walter Isaacson su knyga Steve Jobs. Oficiali biografija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Steve Jobs. Oficiali biografija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Walter Isaacson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Steve Jobs. Oficiali biografija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Steve Jobs. Oficiali biografija" perkama kartu