0

Steve Jobs

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Steve Jobs

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 18x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 575
  • ISBN ar kodas: 9786094038167

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Steve Jobs" aprašymas
Praėjus 5 metams nuo mirties, Steve'o Jobso figūra atrodo dar ryškesnė. Technologijų pasaulyje jo autoritetas nepralenkiamas, įtaka - neišsenkanti, o darbai -stulbinantys. Kas iš tiesų buvo šis verslo genijus ir kaip veikė jo nuostabus protas?

Ko gero, kiekvienas, su juo susidūręs, turi savo nuomonę, nes visiems jis palikdavo neišdylantį įspūdį.
Perfekcionistas, nuolat ieškojęs tobulų daiktų ir pats juos gaminęs.
Genijus, sugebėjęs atspėti žmonių norus ir pats kūręs ateitį.
Tironas kartu dirbantiems, išspausdavęs daugiau, negu žmogus gali.
Karštakošis, galintis atleisti žmogų tiesiog lifte, jeigu nepatiko atsakymas.
Mylintis vyras ir tėvas, nors nesantuokinę dukterį pripažino tik tada, kai jam buvo naudinga.
Drąsus žmogus, niekada nesinaudojęs apsaugininkų paslaugomis, nors garsėjo kaip kelių didžiulių kompanijų vadovas ir savininkas.
Nuostabus protas, nesugebėjęs įvertinti, kiek jo įsitikinimai kertasi su medikų rekomendacijomis, ir pačiame jėgų žydėjime miręs nuo pagydomos ligos, nors galėjo sau leisti geriausią pasaulyje gydymą.

Vis dėlto jis liko gyvas savo nuveiktais darbais, visų pirma, nepranokstama kompanija Apple, kuri, nepaisant prognozių, taip ir nežlugo po jo mirties. Atvirkščiai, Steve’o Jobso surinkta komanda, jo įdiegta darbo etika, požiūris į darbuotojų atranką, gamybos procesus toliau sėkmingai veikia. Jo asmenybė, vadovavimo stilius ir gyvenimo nuostatos tebedomina viso pasaulio jaunus verslininkus, iš jo biografijos įkvėpimo semiasi pradedančiųjų įmonių kūrėjai, jo rinkodaros metodus analizuoja reklamos specialistai.

Jūsų rankose vienintelė oficiali unikalios asmenybės Steve’o Jobso biografija, kuriai parašyti viešumos vengęs Steve’as suteikė visas sąlygas, leido bendrauti su žmona ir vaikais, draugais ir priešais. Ir kuriai perskaityti pritrūko mėnesio...

Walteris Isaacsonas (g. 1952) yra rašytojas ir biografas, Aspeno instituto, nevyriausybinės mokslo ir politikos studijų organizacijos Vašingtone, prezidentas ir vadovas, dirbęs CNN valdybos pirmininku ir direktoriumi, TIME vyriausiuoju redaktoriumi, prezidento B. Obamos paskirtas nepriklausomos Jungtinių Valstijų vyriausybės agentūros, kuriai priklauso Amerikos balsas, Laisvosios Europos radijas ir Wordnet televizija, vadovu. Isaacsonas išgarsėjo kaip diplomato Benjamino Franklino, fiziko Alberto Einsteino ir politiko Henry’o Kissingerio biografas. Pasiūlymą parašyti atvirą ir nepagražintą Apple įkūrėjo bei vadovo biografiją rašytojas gavo 2005 metais kartu su Steve’o Jobso pažadu duoti išsamius interviu, nekliudyti renkant medžiagą ir nieko neslėpti.

"Darbas užims didžiąją tavo gyvenimo dalį ir vienintelis kelias jausti tikrą pasitenkinimą – dirbti tai, ką laikai puikiu darbu. O vienintelis būdas dirbti puikų darbą – mėgti tai, ką dirbi. Jeigu dar neatradai to, ieškok. Nenurimk. Kaip su visais širdies reikalais, suprasi, kai jį surasi.
Tavo laikas ribotas, todėl nešvaistyk jo gyvendamas kažkieno kito gyvenimą. Nepakliūk į dogmos spąstus – tai yra gyvenimą pagal tai, ką galvoja kiti. Nesileisk, kad kitų nuomonių triukšmas užgožtų tavo vidinį balsą. Ir, svarbiausia – rask drąsos klausyti savo širdies ir intuicijos.
Pastaruosius 33 metus kasryt žiūrėdamas ryte į veidrodį klausiu: „Jeigu šiandien būtų paskutinė mano gyvenimo diena, ar norėčiau daryti tai, ką ketinu daryti šiandien?“ Jeigu atsakymas būdavo „ne“ kelias dienas iš eilės, žinodavau, kad turiu ką nors keisti."

Steve Jobs

Iš anglų kalbos vertė Paulius Ambrazevičius

Parašykite atsiliepimą apie "Steve Jobs"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Steve Jobs, kurią skaitytojams dovanoja Walter Isaacson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Walter Isaacson su knyga Steve Jobs jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Steve Jobs patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Walter Isaacson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Steve Jobs palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Steve Jobs" perkama kartu