0

Pirkėjų atsiliepimai

Stichijų akmenys

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-10-15 Milena

Išsami, labai gražiai išleista knyga apie tauriuosius akmenis. Čia jau antroji autorės knyga


2022-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Stichijų akmenys" aprašymas

Marytės Kuodytės knygoje "Stichijų akmenys" pristatomi brangakmeniai - deimantas, obsidianas, perlas, koralas ir gintaras - išsiskiria tuo, kad jų visų atsiradimas siejamas su pagrindinėmis stichijomis - žeme, ugnimi ir vandeniu, ir jie visi prieš milijonus metų formavosi gelmėse, veikiami aukštos temperatūros, slėgio ir vandens. Vis dėlto autorei rūpi ne vien fizinės ir cheminės tauriųjų akmenų savybės, bet ir įvairių tautų mitai, apipynę šių nuostabių gamtos kūrinių gimimo paslaptį, ir jų istorija. Žmonės visada žavėjosi brangakmeniais ir jais išreiškė savo galią, puošėsi patys, sagstė valdžios simbolius, dovanojo kaip meilės ir palankumo ženklus, teikdavo ir tebeteikia jiems ypatingų maginių ir gydomųjų galių.

Marytė Kuodytė atidžiai stebi pasaulines ir Lietuvos mineralogijos, gemologijos ir juvelyrikos tendencijas ir itin daug dėmesio skiria, jos manymu, per mažai Lietuvoje vertinamam gintarui. Tad "Stichijų akmenyse" aptaria ne tik pasaulio gintaro lobynus, bet ir nepaprasto grožio Baltijos gintaro dirbinius.


  • Autorius: Marytė Kuodytė
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 20x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955739180

Kiti taip pat domėjosi


2013-10-15

Išsami, labai gražiai išleista knyga apie tauriuosius akmenis. Čia jau antroji autorės knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Stichijų akmenys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie akmenis, kristalus

Marytė Kuodytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Stichijų akmenys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Stichijų akmenys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Stichijų akmenys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Stichijų akmenys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marytė Kuodytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Stichijų akmenys" perkama kartu