0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stiklo skambesys

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,79 €*
Sutaupote: 3.80 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-06-27 Rita


2021-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Stiklo skambesys" aprašymas

„Stiklo skambesys“ pasakoja intriguojančią istoriją apie gyvenimą keičiančią meilę ir egoizmą, kuris tampa fatalinių ir dviprasmiškų įvykių pranašu.


Merita Heivard turi susitaikyti su vyro žūtimi, įvykusia prieš du metus. Po Kelo mirties ji sužino paveldėjusi jo šeimai priklausantį namą Pietų Karolinoje – jai tai tampa puikia galimybe palikti savo namus Meine, pakeisti aplinką ir daugiau sužinoti apie mirusio vyro šeimą. Atvykusią naujakūrę namas pasitinka savo paslaptimis ir praeitimi. Meritai nebus lengva čia rasti išsvajotą vienatvę, nes ją pasivys ne tik tragiškai nutrūkusios santuokos šešėliai, bet ir nauji iššūkiai. Vienas iš jų – netikėtai pasirodžiusi gražuolė, ne pagal savo amžių išmintinga Lorelė su dešimties metų sūnumi, netikru Meritos broliu. O velionio Kelo brolis bauginamai panašus į mirusį vyrą…


Atrodo, kad visos aplinkybės neleidžia Meritai užsisklęsti savyje ir kviečia gyvenimui. Ilgainiui ji tampa vis atviresnė, o jos širdis suminkštėja. „Stiklo skambesys“ – tai pasakojimas apie trijų moterų likimus, jungiamus tragiškų gijų. Ar šalia baimės, sudužusių iliuzijų ir neišsipildžiusių meilės pažadų dar esama vietos vilčiai?


Šį Karen White romaną įkvėpė 1955 m. įvykusi istorija ir iš dangaus krentančio lagamino vaizdas. Tais metais į Aliaską skridęs lėktuvas pateko į katastrofą ir sprogo ore. Nukritus lėktuvui, apylinkių gyventojai su žibintuvėliais leidosi ieškoti išgyvenusių, tačiau visi 39 keleiviai ir penki įgulos nariai žuvo. Pirmiausia manyta, kad įvykį sukėlė kuro nuotėkis, tačiau vėliau buvo rasta dinamito pėdsakų. Tyrėjų dėmesys nukrypo į Daisie King, skridusią į Aliaską aplankyti savo vaikaičių. Į jos lagaminą sūnus buvo pridėjęs sprogmenų ir užstatytą laikmatį – taip jis norėjo pasipelnyti iš jos gyvybės draudimo. Pakeitusi keletą faktų, amerikiečių rašytoja sukūrė įtemptą romaną, įvertintą tiek skaitytojų, tiek kitų rašytojų.


„White kuria ne „vasaros atostogų literatūrą“, bet neria į pačią žmogiškumo gelmę, svarsto gyvenimo, mirties, tragiškų įvykių ir užsispyrimo klausimus. Ir visa tai vyksta šiltuose Pietuose. Knygą galima skaityti ir paplūdimyje, ir radus laisvą popietę verandoje prie namo. Kartais gali tekti keisti planus, nes White garsėja kaip įtraukiančių knygų rašytoja, kurios istorijos priverčia neatsitraukiant verti puslapį po puslapio. „Stiklo skambesys“ – puikus vasaros priedas.“

The Herald-Sun


„Nuo pat paslaptingų įvykių pirmajame skyriuje iki širdį virpinančių išpažinčių paskutiniajame, Karen White piešia gyvybingą paslaptingos šeimos portretą, kuriame netrūksta ir pykčio, ir meilės. Vertinu Karen pasakojimus ir „Stiklo skambesys“ pretenduoja tapti nauja mėgstamiausia mano knyga.“

Diane Chamberlain, rašytoja


Iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė


  • Autorius: Karen White
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 472
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094662966

2019-06-27

2019-01-05

Labai geras romanas.

Parašykite atsiliepimą apie "Stiklo skambesys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Stiklo skambesys", kurią skaitytojams dovanoja Karen White. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Karen White su knyga "Stiklo skambesys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Stiklo skambesys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Karen White. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Stiklo skambesys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Stiklo skambesys" perkama kartu