0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stilingi egoistai: ką apie vyrus ir madą galite sužinoti iš stilingiausių italų

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 17.00 € (86%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Stilingi egoistai: ką apie vyrus ir madą galite sužinoti iš stilingiausių italų" aprašymas

Italai garsėja laisvumu, gebėjimu žavėti moteris ir nepriekaištingu stiliaus pojūčiu. Jie nuolat trykšta džiaugsmu, kurį išreiškia savo apranga. Su jais netenka nuobodžiauti. Kur slypi šių vyrų žavesio paslaptis, nusprendė išsiaiškinti mados ir gyvenimo būdo žurnalistė Jurga Jurkevičienė.

„Prisipažinsiu: atvykusi į Italiją prieš du dešimtmečius, o ypač gyvendama Toskanoje, prisibijodavau italų vyrų. Subtilios kandžios replikos, dailiai suformuota barzdelė pizzetto ir prigludę, per ankšti džinsai bei marškiniai (tada man taip atrodė) mane gąsdindavo. Tie vyrai man atrodė be galo pasitikintys savimi, jokio tikslo nesiekiantys, atsipalaidavę, pasipūtę egoistai. Vis dėlto paslapčia jais žavėjausi, net truputį pavydėjau. Tiesiog jie man atrodė laimingesni negu mūsų vyrai ir tai mane siutino. Bet kodėl jie tokie? – ši mintis man nedavė ramybės.
Ir šiandien jie tokie. Tik aš jau žinau, kodėl. Jie pasitiki savimi, nors, atrodytų, finansų krizė Pietų Europoje turėjo juos sugniuždyti pirmiausia. Stiprioji lytis Italijoje irgi yra šeimos maitintojai, partneriai, vadovai, jiems nesvetimas atsakomybės jausmas. Ir vis dėlto jie išliko, yra stilingi, žavūs ir džiaugiasi gyvenimu. Kas suteikia jiems galios eiti pirmyn ir tikėti?“


Knygos "Stilingi egoistai: ką apie vyrus ir madą galite sužinoti iš stilingiausių italų" puslapiuose atskleidžiamos ne tik itališkos mados, bet ir italų laimės paslaptys, kurios vyriškajai lyčiai gali tapti laimingo gyvenimo būdo vadovėliu, o moterims – galimybe sužinoti, ko reikia, kad jų partneriai jaustųsi laimingi. Juk vyras yra moters vizitinė kortelė.


  • Autorius: Jurga Jurkevičienė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 16x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090401118

Parašykite atsiliepimą apie "Stilingi egoistai: ką apie vyrus ir madą galite sužinoti iš stilingiausių italų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie madą

Jurga Jurkevičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Stilingi egoistai: ką apie vyrus ir madą galite sužinoti iš stilingiausių italų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Stilingi egoistai: ką apie vyrus ir madą galite sužinoti iš stilingiausių italų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Stilingi egoistai: ką apie vyrus ir madą galite sužinoti iš stilingiausių italų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Stilingi egoistai: ką apie vyrus ir madą galite sužinoti iš stilingiausių italų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jurga Jurkevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Stilingi egoistai: ką apie vyrus ir madą galite sužinoti iš stilingiausių italų" perkama kartu