0

Stipri kaip mirtis (serija "Mažos didelės knygos")

Kaina internetu: 3,19 €
Kaina knygyne: 3,79 €*
Sutaupote: 0.60 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Stipri kaip mirtis (serija "Mažos didelės knygos")

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9789955237020

2020-09-30 3.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Stipri kaip mirtis (serija "Mažos didelės knygos")" aprašymas

Paryžiaus aukštuomenės numylėtinis pagyvenęs dailininkas Olivjė Bertenas įsimyli savo ilgametės meilužės dukterį - jaunutę aristokratę Anetę. Deja, merginai jau parinktas tinkamas sužadėtinis - markizas de Farandalis. Dailininką kamuoja meilė, aistra ir pavydas. Prie baisių vidinių kančių prisideda ir kritika pasenusiai jo kūrybai. Naujoji dailininkų karta - negailestinga. Ar tik šios aplinkybės nebus tragiškos baigties šaukliai?

Guy de Maupassant'as (1850-1893) - viena ryškiausių XIX a. prancūzų literatūros figūrų, meilės romanų meistras. Per trumpą kūrybinį laikotarpį - dešimt metų - rašytojas parašė šešis romanus ir daugiau nei tris šimtus novelių. Maupassant'as pradėjo kurti globojamas Gustave'o Flaubert'o, jo namuose susipažino su garsiais ano meto rašytojais - Émile'iu Zola ir Ivanu Turgenevu.

Vertė Juozas Naujokaitis

Parašykite atsiliepimą apie "Stipri kaip mirtis (serija "Mažos didelės knygos")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Stipri kaip mirtis (serija "Mažos didelės knygos"), kurią skaitytojams dovanoja Guy de Maupassant. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Guy de Maupassant su knyga Stipri kaip mirtis (serija "Mažos didelės knygos") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Stipri kaip mirtis (serija "Mažos didelės knygos") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Guy de Maupassant. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Stipri kaip mirtis (serija "Mažos didelės knygos") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Stipri kaip mirtis (serija "Mažos didelės knygos")" perkama kartu