⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stipriau už neapykantą

5.0
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-17 Egle

Viena geriausiu skaitytu knygu,


2023-06-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Stipriau už neapykantą" aprašymas

Naujas leidimas.

Timas - tas mažas berniukas, sužeista širdimi ir sužalotu veidu: dar trejų metukų motina jį paliko pakelėje, vėliau tėvas taip jį sumušė, kad dvejus metus teko gulėti ligoninėje prikaustytam prie lovos. Paskui - gyvenimas globėjų šeimoje ir virtinė nusivylimų, dar labiau atvėrusių meilės stygiaus skausmą vaikui, kuris po truputį užkietino savo širdį tam, kad nebereikėtų kentėti.

Vienintelis gaujos vadeivos, kuriuo jis tapo turėdamas dvylika metų, troškimas - būti pašalintam iš pataisos kolonijos, kad galėtų laisvai gyventi 60-ųjų Paryžiuje. O čia jo laukia kasdienė kova su alkiu, šalčiu ir pavojingomis pažintimis...

Būdamas pardavėju, prostitučių reketuotoju, meilužiu, Timas pamato ne tik kai kurių sluoksnių iškrypimą, bet sykiu tarp pačių vargingiausių supranta tai, ką reiškia padėti vienas kitam, patiria tikrą draugystę. Vis dėlto giliai savyje šis jaunuolis pasiutusiai trokšta gyventi ir nekęsti. Jis išmoksta boksuotis, laimi kovas ir pelno tam tikrą pagarbą. Tačiau kovodamas su priešininku jis mato savo tėvą ir nori vieno - jo nokauto. Būdamas dvidešimties, jis sutinka tuos, kurie yra sužeisti, palaužti, neįgalūs - atstumti visuomenės. Štai kas jį labai sukrečia ir leidžia atgimti iš naujo...

Autorius Timas Guenardas šia autobiografija "Stipriau už neapykantą" atskleidžia prarasto ir atrasto vaiko kelią. Nors žodžiai čia stiprūs kaip kumščio smūgiai, tačiau glaustu stiliumi perteiktas pasakojimas yra kupinas vilties, kad kiekvienas, net labiausiai sužeistas, sugeba mylėti ir atleisti. Keturiasdešimtmetis Timas Guėnard'as, vedęs, turintis 4 vaikus, yra bitininkas ir akmenkalys. Gyvena Prancūzijos pietvakariuose, greta Lurdo, kur drauge su žmona priima tuos, kurie patyrė sunkių gyvenimo išbandymų. Timui dažnai tenka liudyti tai, ką jis yra išgyvenęs, kad visuomenė sužinotų, kokį meilės stygių ir smurtą patiria jaunimas.

IŠTRAUKA

Įspėjimas

Reikėjo daug tylos ir meilės metų, kad galėtum beveik viską pasakyti.

Tai, ką pasakoju šiuose puslapiuose, išgyvenau pats. Tai ne romanas. Nesu pratęs rašyti, ir teatleidžia man skaitytojas už neliteratūrinį šių eilučių stilių. Labiau mėgstu kalbėti.

Tyčia pakeičiau pavardes ir vietovardžius, kad nekompromituočiau kai kurių asmenų. Tai vienintelis nukrypimas nuo tiesos, kurį sau leidau.

Tebus atleista ir už netikslias datas. Viename gyvenime teko nugyventi keletą. Prisiminimai kartais susipina. Nesvarbu. Esu savo vilties amžiaus.

Iš drovumo nuslėpiau ir tai, kas paprastai neviešinama ir yra visiškai intymu.

Nutylėjau dėl to, kad man padarytu blogiu neįkalinčiau kai kurių asmenų. Nenoriu jiems sukliudyti keistis. Jie turi teisę mane nustebinti.

Liudyti pradėjau tik tada, kai mirė mano tėvas, - iš pagarbos šiam žmogui, kurį norėjau nužudyti ir per kurį išmokau mylėti, jam žengiant per Didįjį Slenkstį.

Tesiilsi jis ramybėje.


  • Autorius: Tim Guenard
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 278
  • Formatas: 15x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955290247
  • Vertėjas: Gintarė Kaluškevičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-17

Viena geriausiu skaitytu knygu,

2020-10-31

Gal kas turite parduot šią knygą

2020-10-21

Viena iš geriausių knygų kokią esu skaičiusi. Rekomenduoju

2020-09-11

Labai norėčiau šią knygą įsigyti? Gal kas parduodant?

2020-01-10

Skaičiau šią knygą labai palietė mane ir noriu ją padovanoti.Puiki knyga. Nežinau,kaip ir kur įsigyti, Ačiū.

2019-06-06

Seniau skaičiau, bet negaliu pamiršti. Labai gera knyga nors ir nesi krikščionys ar tikintysis. Rekomenduoju perskaityti paaugliams nuo 13+

2018-01-22

Puiki knyga!

2017-03-31

be galo idomi knyga.....reta tokiu istoriju

Parašykite atsiliepimą apie "Stipriau už neapykantą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Stipriau už neapykantą", Tim Guenard. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tim Guenard su knyga "Stipriau už neapykantą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Stipriau už neapykantą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tim Guenard. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Stipriau už neapykantą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Stipriau už neapykantą" perkama kartu