Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Stiprumo ir irimo kriterijai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 7.19 SoldOut

Knygos „Stiprumo ir irimo kriterijai“ aprašymas

Monografijoje pateikiama stiprumo ir irimo kriterijų analizė. Autorius siūlo naujus, tikslesnius medžiagų ir konstrukcijų mechaninės elgsenos vertinimo teorinius sprendinius, kurie yra patvirtinti eksperimentiškai. Parodyta būtinybė įvertinti medžiagų ir konstrukcijų mechaninę elgseną sudėtingo įtempių būvio bei įvairaus anizotropiškumo atvejais. Gauti stiprumo ir irimo kriterijai gali būti taikomi kuriant naujas medžiagas, konstrukcijas bei technologijas. Monografija skirta mechanikos ir statybos inžinerijos mokslo srities mokslininkams, doktorantams ir inžinerijos darbuotojams.Parašykite atsiliepimą apie „Stiprumo ir irimo kriterijai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Stiprumo ir irimo kriterijai“, Antanas Žiliukas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Žiliukas su knyga „Stiprumo ir irimo kriterijai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Stiprumo ir irimo kriterijai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Žiliukas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Stiprumo ir irimo kriterijai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Stiprumo ir irimo kriterijai“ perkama kartu