⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Stirniukas. Linksmos užduotėlės 5-6 metų vaikams

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Stirniukas. Linksmos užduotėlės 5-6 metų vaikams" aprašymas

Ugdomoji knygelė "Stirniukas" skirta 5-6 metų vaikams. Visos užduotys žaidybinės, spalvingos, visapusiškos, atitinka to amžiaus vaikų gebėjimus.

Įdomios ir patrauklios užduotys padės ugdyti vaiko dėmesį, pastabumą, suvokimą, vaizduotę, orientaciją erdvėje, lavins gebėjimus lyginti daiktų savybes, apibendrinti, svarstyti. Pateikta vaizdinė medžiaga skatins aktyviojo žodyno plėtrą, formuos garsinės analizės pradmenis, padės ugdyti rišliąją kalbą: sudaryti sakinius, apibūdinti daiktus ir pan.

Priemonė rekomenduojama ikimokyklinio, specialiojo ugdymo pedagogams, logopedams, tėvams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Stirniukas. Linksmos užduotėlės 5-6 metų vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Stirniukas. Linksmos užduotėlės 5-6 metų vaikams", kurį pristato Aistė Kvičiuvienė, Oksana Vasiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Stirniukas. Linksmos užduotėlės 5-6 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aistė Kvičiuvienė, Oksana Vasiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Stirniukas. Linksmos užduotėlės 5-6 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Stirniukas. Linksmos užduotėlės 5-6 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Stirniukas. Linksmos užduotėlės 5-6 metų vaikams" perkama kartu