0

Strategijos įgyvendinimas. Kaip ją išskaidyti ir įvykdyti

Informacija

Strategijos įgyvendinimas. Kaip ją išskaidyti ir įvykdyti

  • Leidėjas: Verslo žinios
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 16x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 275
  • ISBN ar kodas: 9789955460985

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Strategijos įgyvendinimas. Kaip ją išskaidyti ir įvykdyti" aprašymas

Verslo pasaulyje gausu brangių, gerais norais grįstų, tačiau žlugusių strategijų. Kodėl taip įvyko?

Dažnai taip nutinka todėl, kad vadovai neišanalizuoja visų strategijoms įgyvendinti reikalingų projektų ir į juos neinvestuoja.


Visais laikais strategijos įgyvendinimas buvo nenuspėjamas, retai pavykstantis visuose organizacijos lygmenyse. Knyga „Strategijos įgyvendinimas“ skatina verslo vadovus iš naujo suderinti savo strategines idėjas ir tapti strategijų įgyvendinimo vadovais bei panaudoti visus savo organizacijos pajėgumus.

Skirtingai nei daugelyje publikacijų, kuriose strategijų tema nagrinėjama bendrais bruožais, šioje knygoje mokoma kurti sudėtines sėkmingos strategijos dalis, panaudojant projektų portfelį, kurį galite stebėti realiu laiku.

Knygoje aptariama, kaip pasirengti strategijos įgyvendinimui, kaip susidėlioti tikslus ir pamatuoti, ar sekasi jų siekti, kaip suderinti strategiją ir organizacijos kultūrą bei subkultūras, kaip strategiją suskaidyti į projektus ir juos įgyvendinti, kaip projektų rezultatus paversti nuolatiniais.


Markas Morganas, „IPSolutions Inc.“ mokymų vadovas ir Stenfordo universiteto pažangaus projektų valdymo programos praktikos vadovas.

Raymondas E.Levittas, Stenfordo universiteto Statybos ir aplinkos inžinerijos fakulteto profesorius ir Stenfordo Pažangaus projektų valdymo programos mokslo direktorius.

Williamas Malekas, „Strategy2Reality LLC“ strategijos vykdytojas, nepriklausomas konsultantas ir instruktorius bei buvęs „IPSolutions Inc.“ generalinis direktorius. Nuo 2002 iki 2006 m. buvo Stenfordo Pažangaus projektų valdymo programos vadovas.


Iš anglų kalbos vertė Viktorija Labuckienė

Parašykite atsiliepimą apie "Strategijos įgyvendinimas. Kaip ją išskaidyti ir įvykdyti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Strategijos įgyvendinimas. Kaip ją išskaidyti ir įvykdyti, kurią skaitytojams dovanoja Mark Morgan, Raymond E. Levitt, Williams Malek. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mark Morgan, Raymond E. Levitt, Williams Malek su knyga Strategijos įgyvendinimas. Kaip ją išskaidyti ir įvykdyti jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Strategijos įgyvendinimas. Kaip ją išskaidyti ir įvykdyti patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mark Morgan, Raymond E. Levitt, Williams Malek. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Strategijos įgyvendinimas. Kaip ją išskaidyti ir įvykdyti palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Strategijos įgyvendinimas. Kaip ją išskaidyti ir įvykdyti" perkama kartu