0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika

  • Nuolaida knygai -34%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 19,29 €
Kaina knygyne: 28,99 €*
Sutaupote: 9.70 € (34%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika


2021-06-30 19.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika" aprašymas

Vadovėlyje "Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika" pateikiamos klasikinės teorijos ir nauji požiūriai į strateginio organizacijų valdymo problemas.
Globalizacijos tendencijų kontekste organizacijų gebėjimas kurti inovacijas ir pasirinkti tinkamą verslo modelį, užtikrinantį ilgalaikį konkurencinį pranašumą, yra viena iš aktualiausių problemų. Todėl vadovėlio " Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika" autorės sutelkia dėmesį į šias problemas, kurias interpretuoja remdamosi dominuojančiomis teorijomis ir įvairiose pramonės šakose bei verslo srityse konkuruojančių organizacijų pavyzdžiais ir atvejais. Vadovėlyje nagrinėjami strateginio pozicionavimo, strategijų parinkimo ir įgyvendinimo teoriniai aspektai ir jų taikymo galimybės.

Leidinys "Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika" rekomenduojamas studentams, studijuojantiems vadybos disciplinas, bakalauro ir magistro studijų programas, taip pat inžinerinių studijų programų studentams, siekiantiems įgyti strateginio valdymo žinių, suprasti strateginio valdymo problemas bei ugdyti praktinius strateginio valdymo įgūdžius. Vadovėliu gali naudotis ir praktikai, siekiantys pagilinti turimas strateginio valdymo žinias ir rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.Parašykite atsiliepimą apie "Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadyba ir administravimas. Logistika

Renata Korsakienė, Virginija Grybaitė, Agnė Šimelytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Renata Korsakienė, Virginija Grybaitė, Agnė Šimelytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika" perkama kartu