0

Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika

  • Nuolaida knygai -34%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina Internetu: 19,29 €
Kaina Knygyne: 28,99 €*
Sutaupote: 9.70 € (34%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094760341

2020-08-31 19.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika" aprašymas

Vadovėlyje "Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika" pateikiamos klasikinės teorijos ir nauji požiūriai į strateginio organizacijų valdymo problemas.
Globalizacijos tendencijų kontekste organizacijų gebėjimas kurti inovacijas ir pasirinkti tinkamą verslo modelį, užtikrinantį ilgalaikį konkurencinį pranašumą, yra viena iš aktualiausių problemų. Todėl vadovėlio " Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika" autorės sutelkia dėmesį į šias problemas, kurias interpretuoja remdamosi dominuojančiomis teorijomis ir įvairiose pramonės šakose bei verslo srityse konkuruojančių organizacijų pavyzdžiais ir atvejais. Vadovėlyje nagrinėjami strateginio pozicionavimo, strategijų parinkimo ir įgyvendinimo teoriniai aspektai ir jų taikymo galimybės.

Leidinys "Strateginis organizacijų valdymas: teorija ir praktika" rekomenduojamas studentams, studijuojantiems vadybos disciplinas, bakalauro ir magistro studijų programas, taip pat inžinerinių studijų programų studentams, siekiantiems įgyti strateginio valdymo žinių, suprasti strateginio valdymo problemas bei ugdyti praktinius strateginio valdymo įgūdžius. Vadovėliu gali naudotis ir praktikai, siekiantys pagilinti turimas strateginio valdymo žinias ir rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadyba ir administravimas. Logistika


Dažniausiai perkama kartu