⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Studentų kūno kultūra: teorija ir praktika

2022-08-31 5.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Studentų kūno kultūra: teorija ir praktika" aprašymas

Mokomoji knyga sudaryta vadovaujantis VGTU Kūno kultūros programos nuostatomis, siekiant prisidėti prie akademinio jaunimo švietimo sporto klausimais.
Knygoje supažindinama su studentų kūno kultūros teoriniais bei metodiniais klaus imais, pateikiama kūno kultūros samprata, aptariamas jos kultūrinis, vertybinis kontekstas, esminiai olimpizmo filosofijos bruožai. Skaitytojai ras naudingų praktinių žinių apie fizinės treniruotės įtaką žmogaus organizmui, judėjimo aparatui, fiziologinėmis funkcijomis.Parašykite atsiliepimą apie "Studentų kūno kultūra: teorija ir praktika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Studentų kūno kultūra: teorija ir praktika", Povilas Tamošauskas, Valda Morkūnienė, Daiva Višinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Povilas Tamošauskas, Valda Morkūnienė, Daiva Višinskienė su knyga "Studentų kūno kultūra: teorija ir praktika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Studentų kūno kultūra: teorija ir praktika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Povilas Tamošauskas, Valda Morkūnienė, Daiva Višinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Studentų kūno kultūra: teorija ir praktika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Studentų kūno kultūra: teorija ir praktika" perkama kartu