⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Studentų pasiekimų vertinimo metodai ir grįžtamasis ryšys

2022-12-31 25.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Studentų pasiekimų vertinimo metodai ir grįžtamasis ryšys" aprašymas

Vis dažniau girdime apie mokymosi visą gyvenimą svarbą, tad studentų pasiekimų vertinimas įgyja naują tikslą ir paskirtį.

Metodinės priemonės „Studentų pasiekimų vertinimo metodai ir grįžtamasis ryšys“ tikslas - padėti aukštųjų mokyklų dėstytojams kokybiškai ir objektyviai vertinti studentų pasiekimus taikant įvairias vertinimo formas ir metodus. Joje aptariamas vertinimo procesas, jo ryšys su studijų rezultatais ir studijų procesu, supažindinama su studentų pasiekimų vertinimo rubrika - kriterijų sąrašu ir aprašu, pateikiami rubrikų pavyzdžiai.

Leidinys „Studentų pasiekimų vertinimo metodai ir grįžtamasis ryšys“ skirtas aukštųjų mokyklų dėstytojams, ieškantiems idėjų, praktinių patarimų, metodų, kaip užtikrinti efektyvų studentų pasiekimų vertinimą. Tikimasi, kad šis leidinys taps puikia priemone, padedančia tobulinti studijų procesą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Studentų pasiekimų vertinimo metodai ir grįžtamasis ryšys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Edukologijos, pedagogikos, andragogikos knygos

Asta Daunorienė, Audronė Daubarienė, Berita Simonaitienė, Kristina Ukvalbergienė, Milda Ratkevičienė, Raimunda Česonienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Studentų pasiekimų vertinimo metodai ir grįžtamasis ryšys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Studentų pasiekimų vertinimo metodai ir grįžtamasis ryšys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Studentų pasiekimų vertinimo metodai ir grįžtamasis ryšys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Studentų pasiekimų vertinimo metodai ir grįžtamasis ryšys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Asta Daunorienė, Audronė Daubarienė, Berita Simonaitienė, Kristina Ukvalbergienė, Milda Ratkevičienė, Raimunda Česonienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Studentų pasiekimų vertinimo metodai ir grįžtamasis ryšys" perkama kartu