0

Studijų darbų parengimo tvarka aprangos inžinerijos studentams

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Studijų darbų parengimo tvarka aprangos inžinerijos studentams

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 44
  • ISBN ar kodas: 9789955257196

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Studijų darbų parengimo tvarka aprangos inžinerijos studentams" aprašymas

Metodiniai nurodymai, kaip parengti studijų darbus, yra skirti Kauno technologijos universiteto Dizaino ir technologijų fakulteto Aprangos ir polimerinių gaminių technologijos studentams, rašantiems įvairius studijų darbus. Nurodymuose pateikiami bendrieji studijų darbų reikalavimai, kurie yra būtini visiems darbams.

Parašykite atsiliepimą apie "Studijų darbų parengimo tvarka aprangos inžinerijos studentams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Studijų darbų parengimo tvarka aprangos inžinerijos studentams, kurią skaitytojams dovanoja Kristina Ancutienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristina Ancutienė su knyga Studijų darbų parengimo tvarka aprangos inžinerijos studentams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Studijų darbų parengimo tvarka aprangos inžinerijos studentams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristina Ancutienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Studijų darbų parengimo tvarka aprangos inžinerijos studentams palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Studijų darbų parengimo tvarka aprangos inžinerijos studentams" perkama kartu