-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Studijų rezultatų vertinimas: teorinis ir empirinis pagrindimas

Kaina: 10,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 10.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Studijų rezultatų vertinimas: teorinis ir empirinis pagrindimas" aprašymas

Mokslo studijoje "Studijų rezultatų vertinimas: teorinis ir empirinis pagrindimas" atskleisti studijų rezultatų vertinimui aktualūs aspektai, juos teoriškai ir empiriškai pagrindžiant, taip pat aptariami ir analizuojami studijų programų turinio ir studijų proceso tobulinimo klausimai, studijų rezultatų vertinimo paspektu. Pristatomas ir aptaraimas studijų rezultatų vertinimo reglamentavimas Lietuvoje ir europinės tendencijos.Parašykite atsiliepimą apie "Studijų rezultatų vertinimas: teorinis ir empirinis pagrindimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Studijų rezultatų vertinimas: teorinis ir empirinis pagrindimas", Gintautė Žibėnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gintautė Žibėnienė su knyga "Studijų rezultatų vertinimas: teorinis ir empirinis pagrindimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Studijų rezultatų vertinimas: teorinis ir empirinis pagrindimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintautė Žibėnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Studijų rezultatų vertinimas: teorinis ir empirinis pagrindimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Studijų rezultatų vertinimas: teorinis ir empirinis pagrindimas" perkama kartu