0

Stulbinanti malonė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Stulbinanti malonė

  • Leidėjas: Abigailė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786098153088

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Stulbinanti malonė" aprašymas

Philipas Yancey (Filipas Jancis) - vienas talentingiausių mūsų kartos publicistų, prie akies pridėjęs j malonės žvaigždę nukreiptą teleskopą. Šioje knygoje "Stulbinanti malonė" jis išryškina gražiausius malonės aspektus ir parodo, kodėl ji verta skaitytojo dėmesio. Autoriaus žodžiais tariant, „malonė - tai brangiausia krikščionybės dovana pasauliui.Tai -mūsų dvasinė nova, savo energija lenkianti net kerštą. [...] Ji nieko nekainuoja tiems, kurie jos nenusipelnė. Ji skamba netikėtos laisvės tonais. Ir niekad nežinai, kur jos ribos - kiek dar galima atleisti."

1987 metais Airijos Respublikos armija susprogdino vieną Belfasto prekybos centrą. Gordonas VVilsonas (Vilsonas) kartu su savo dvidešimtmete dukra atsidūrė po nuolaužomis, pusantro metro gylyje. Gordonas liko gyvas. Ir atrado jėgų atleisti. Sprogdintojams jis kalbėjo: „Netekau dukters, bet nelaikau pagiežos. Pikti žodžiai neprikels Marie VVilson (Merė Vilson). Šį ir kiekvieną vakarą melsiuosi, kad Dievas jiems atleistų." Šie žodžiai patraukė žiniasklaidos dėmesį. Žvelgdamas į vieno žmogaus skausmą, pasaulis pastebėjo žybtelėjusią malonę.

Malonė - išskirtinis bažnyčios bruožas. Ji yra tai, ko pasaulis negali pamėgdžioti ir kurio jam be galo trūksta, nes tik malonė suteikia viltį, kad šis nualintas pasaulis gali būti kitoks.

Knygoje„Stulbinanti malonė" keletą apdovanojimų pelnęs Philipas Yancey į malonę žvelgia iš gatvės perspektyvos. Autorius klausia: jei malonė - tai Dievo meilė tiems, kurie jos nenusipelnė, kaip ji pasireiškia praktiškai? Ir jei tik krikščionys gali ją dalinti kitiems, tai kaip mums sekasi ja užlieti pasaulį, kuris už malonę kur kas geriau pažįsta žiaurumą ir neatleidimą?

Malonė apnuoginto gyvenimo stop kadrų fone. Čia, šalia baisios „nemalonės", išbandoma jos narsa. Ar ji pajėgi atremti nacių vykdyto holokausto siaubą? Ar gali nugalėti Ku Klūks Klano brutalumą? Ar apskritai galima atleisti tokiems, kaip Jeffrey Dahmeris (Džefris Dameris), kuris nužudė septyniolika jaunuolių ir kai kuriuos iš jų suvalgė?

Iš anglų kalbos vertė Simonas Kiela

Parašykite atsiliepimą apie "Stulbinanti malonė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Philip Yancey parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Stulbinanti malonė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Stulbinanti malonė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Stulbinanti malonė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Stulbinanti malonė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Philip Yancey tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Stulbinanti malonė" perkama kartu