Tik šiandien! -10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: GREITIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 5.99 SoldOut

Knygos "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis). 

„Šturmas ir audra“ – antroji grišų trilogijos knyga. Pirmoji - "Šešėlis ir kaulas". Ši serija tapo „The New York Times“ bestseleriu ir išrinkta geriausia „Amazon“ metų knygos nominacijoje.

Kirtę Tikrąją jūrą, persekiojami priešų, Alina su Malu ketina įsikurti nepažįstamoje žemėje, kur niekas nėra girdėjęs apie Saulės Kvietėją. Alina slepia savo tapatybę, tačiau ilgainiui negali pabėgti nuo praeities ir savo likimo. Darklingas išnyra iš Šešėlio kanjono įgijęs naują, siaubą keliančią galią ir apsėstas minties užimti Ravkos sostą.

Padedama kaperio Alina grįžta į kadaise paliktą šalį, pasiryžusi kovoti su Ravkos priešais. Dėl savo stiprėjančios galios ji vis labiau panyra į Darklingo magijos sūkurį ir tolsta nuo Malo. Alinai teks pasirinkti tarp savo šalies, galios ar meilės, kuri jai visuomet buvo kaip kelrodė žvaigždė besiartinančioje audroje.

„Knyga užburianti... L. Bardugo kuriamas vaizdas sukelia malonų šiurpulį. Tokia ir turi būti maginė fantastika.“
The New York Times Book Review

„Ryškus knygos veiksmas kupinas įtampos.“
USA Today

„Štai kam reikalingas maginės fantastikos žanras.“
The New York Times


  • Autorius: Leigh Bardugo
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098105346-BR
  • Vertėjas: Astra Alba
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga (knyga su defektais)", Leigh Bardugo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Leigh Bardugo su knyga "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Leigh Bardugo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šturmas ir audra. Grišų trilogijos 2-oji knyga (knyga su defektais)" perkama kartu