0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Su begaliniu švelnumu

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -73%
Kaina internetu: 2,79 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 7.20 € (73%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-21 Lina

Ikvepianti istorija. Puiki knyga

Su begaliniu švelnumu


2021-04-30 2.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Su begaliniu švelnumu" aprašymas

Viena ryžtinga mergina, gydytoja, apie 100 kvadratinių kilometrų ploto Afrikos plynėje apsirengusi vakarine suknele klausėsi klasikinės muzikos... viena, kad būdama toli nuo bet kokios civilizacijos galėtų išlaikyti moters ir gydytojos orumą.
Tokia yra ir knygos herojė Veronika.
Veronikai buvo treji metai, kai ji susirgo raupsais ir prarado viską: grožį, rankas, kojas, akis, bet atrado pačią esmę – Meilę. Meilė Kristui jai padėjo priimti šį didžiulį išbandymą ir pavertė jį visišku atsidavimu.
Veronikos širdies atsivėrimą liudija jos malda knygos pradžioje. Tikra krikščioniška malda, viso gyvenimo malda. Joje atsiskleidžia kančia ir viltis, stipri valia ir begalinis švelnumas, aukojimasis ir dėkojimas, žodis ir tyla, meilė žmonėms ir meilė Dievui.
Negalima atskirti maldos nuo gyvenimo: Veronikos malda yra jos gyvenimas, o jos gyvenimas yra malda. Jos širdis kupina ramybės ir džiaugsmo.2021-02-21

Ikvepianti istorija. Puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Su begaliniu švelnumu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Su begaliniu švelnumu, kurią skaitytojams dovanoja Liudijimą užrašė broliai Raymond ir Piere Jaccard. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liudijimą užrašė broliai Raymond ir Piere Jaccard su knyga Su begaliniu švelnumu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Su begaliniu švelnumu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liudijimą užrašė broliai Raymond ir Piere Jaccard. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Su begaliniu švelnumu palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Su begaliniu švelnumu" perkama kartu