⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Su begaliniu švelnumu

Kaina: 2,79 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-21 Lina

Ikvepianti istorija. Puiki knyga


2023-10-31 2.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Su begaliniu švelnumu" aprašymas

Viena ryžtinga mergina, gydytoja, apie 100 kvadratinių kilometrų ploto Afrikos plynėje apsirengusi vakarine suknele klausėsi klasikinės muzikos... viena, kad būdama toli nuo bet kokios civilizacijos galėtų išlaikyti moters ir gydytojos orumą.
Tokia yra ir knygos herojė Veronika.
Veronikai buvo treji metai, kai ji susirgo raupsais ir prarado viską: grožį, rankas, kojas, akis, bet atrado pačią esmę – Meilę. Meilė Kristui jai padėjo priimti šį didžiulį išbandymą ir pavertė jį visišku atsidavimu.
Veronikos širdies atsivėrimą liudija jos malda knygos pradžioje. Tikra krikščioniška malda, viso gyvenimo malda. Joje atsiskleidžia kančia ir viltis, stipri valia ir begalinis švelnumas, aukojimasis ir dėkojimas, žodis ir tyla, meilė žmonėms ir meilė Dievui.
Negalima atskirti maldos nuo gyvenimo: Veronikos malda yra jos gyvenimas, o jos gyvenimas yra malda. Jos širdis kupina ramybės ir džiaugsmo.Kiti taip pat domėjosi


2021-02-21

Ikvepianti istorija. Puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Su begaliniu švelnumu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Liudijimą užrašė broliai Raymond ir Piere Jaccard pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Su begaliniu švelnumu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Su begaliniu švelnumu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Su begaliniu švelnumu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Su begaliniu švelnumu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Liudijimą užrašė broliai Raymond ir Piere Jaccard tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Su begaliniu švelnumu" perkama kartu