Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Su blogiausiais ketinimais

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 10.4 SoldOut

Knygos „Su blogiausiais ketinimais“ aprašymas

Romane vaizduojama turtingos Romos žydų šeimos epopėja. Trys kartos, trys skirtingi požiūriai į gyvenimą, pinigus, moteris ir ypač į savo žydišką tapatybę. Šeimos draugai, verslo partneriai, priešai, Romos la dolce vita skandalai. Nuo didžiojo senelio Bepio Sonino, elegantiško, rafinuoto mergišiaus, sugebėjusio sukrauti turtus ir juos iššvaistyti, iki pasimetusio anūko Danielio. Jis ir yra romano pasakotojas. Veikėjų daug: senelis Bepis, jo sūnūs Lukas ir Tėjus, senelio verslo partneris Nanis, ištiesęs ranką Danieliui, šeimai praradus turtus, ir jo sūnus tikras „džentelmenas“ Rikardas, Danielio motina, ekstavertė katalikė, „Sonino‘s style“ auka, draugai Davidas bei Džordžas ir Gaja, daili, anksti subrendusi Nanio anūkė... Romane pavaizduotos turtingos Romos žydų šeimos su savo įpročiais, ydomis, tuštybe, už kurių slypi šiandieninės dramos: pribloškiantis prasmės praradimas, karas, terorizavimas ir taip gerai pažįstamos istorijos palikimas.

Apie autorių:
Alessandro Piperno gimė 1972 m. Romoje, kur ir gyvena. Jis dėsto prancūzų literatūrą Tor Vergatos universitete, yra „Nuovi Argomenti“ redaktorius. 2000 m. buvo išleista jo apybraiža „Antžmogiškas Proustas“. „Su blogiausiais ketinimasi“ – pirmasis rašytojo romanas, kurį apvainikavo neregėta sėkmė. Paprastai nežarstanti pagyrų kritika šį kartą jų nepašykštėjo, o skaitytojai padėjo romanui pasiekti aukščiausių pozicijų knygų rinkoje. Kritika autorių vadino ir fenomenu, ir išsišokėliu, lygino su M. Proustu ir T. Mannu... Romanas verčiamas į daugelį kalbų ir jau ekranizuojamas.
Iš italų k. vertė A. Mulevičiūtė

  • Autorius: Alessandro Piperno
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-24-225-6

Parašykite atsiliepimą apie „Su blogiausiais ketinimais“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Su blogiausiais ketinimais“, Alessandro Piperno. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Alessandro Piperno su knyga „Su blogiausiais ketinimais“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Su blogiausiais ketinimais“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alessandro Piperno. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Su blogiausiais ketinimais“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Su blogiausiais ketinimais“ perkama kartu