⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Su liečiamais silikono paviršiais. Mano žaislai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-28 Vita

Graži knygutė. Mažylis noriai liečia viršelį gulėdamas ant pilvo (kol kas jis įdomiausias). Smagiai skaitosi ir patiko labiau nei šios serijos knygutė su pabaisiukais


2022-12-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano žaislai" aprašymas

Vartydami šią smagią knygelę su liečiamaisiais paviršiais vaikai pažins savo turimus žaislus, lavins asociatyvųjį mąstymą, vaizduotę, o liesdami silikoninius paviršius – ir pojūčius. Drauge su vaiku skaitydami linksmus dvieilius padėsite jam gausinti savo žodyną ir kartu smagiai leisite laiką.

Linkime malonių akimirkų!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 18x18, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955229995

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-28

Graži knygutė. Mažylis noriai liečia viršelį gulėdamas ant pilvo (kol kas jis įdomiausias). Smagiai skaitosi ir patiko labiau nei šios serijos knygutė su pabaisiukais

Parašykite atsiliepimą apie "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano žaislai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lytėjimo knygos 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano žaislai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano žaislai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano žaislai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano žaislai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Su liečiamais silikono paviršiais. Mano žaislai" perkama kartu