0

Su meile iš Dangaus

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Su meile iš Dangaus

  • Leidėjas: Amžinoji uola
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 726
  • ISBN ar kodas: 9789986495642

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Su meile iš Dangaus" aprašymas

Knyga "Su meile iš Dangaus" - tai knyga apie Žmogų, kuris yra žmonijos istorijos centre.

Niekas kitas neturėjo tokios didelės įtakos mūsų planetos žmonėms kaip Jėzus Kristus. Kas Jis? Iš kur ir kodėl Jis atėjo į šį pasaulį? Kaip Jis gyveno? Kur Jis dabar? Ar Jis sugrįš į Žemę? Čia Jūs rasite atsakymus į šiuos ir kitus klausimus.

Be to, ne tik sužinosite kai kuriuos faktus apie Jėzų, bet ir pažinsite Jį kaip Bičiulį ir asmeninį Išgelbėtoją. Jis juk vienintelis gali išpildyti kiekvienos širdies didžiausius troškimus, suprasti ir atjausti taip, kaip niekas kitas Žemėje.

Trečiasis iliustruotas knygos "Su meile iš Dangaus" leidimas.


Iš anglų kalbos vertė Jolanta Kriūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Su meile iš Dangaus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Su meile iš Dangaus, kurią skaitytojams dovanoja Elena Vait. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Vait su knyga Su meile iš Dangaus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Su meile iš Dangaus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Vait. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Su meile iš Dangaus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Su meile iš Dangaus" perkama kartu