0

Su meile Lietuva (1-as leidimas)

1.0
(1 įvertinimai)
43,55 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2008-11-17 tyliai

sudas visiskas

Informacija

Su meile Lietuva (1-as leidimas)

  • Leidėjas: Nacionalinė knyga
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 24x32, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 130
  • ISBN ar kodas: 9955-9403-0-1

2020-10-31 43.55 InStock
Į krepšelį
Knygos "Su meile Lietuva (1-as leidimas)" aprašymas

Šešiomis kalbomis išleista knyga "Su meile - Lietuva" skirta Lietuvos, kaip modernaus krašto, reprezentacijai. Joje pristatomas kultūrinis ir ekonominis šalies gyvenimas, miestai bei jų architektūros pažibos, gamtos grožis, iškiliausi šalies politikai ir menininkai.
"Su meile - Lietuva" - tai aukštos kokybės informatyvus leidinys, gausiai iliustruotas keturiasdešimties fotografų darbais. Tarp jų - garsių fotomenininkų pavardės: Algimantas Aleksandravičius, Romualdas Požerskis, Kęstutis Stoškus, Vilius Jasinevičius ir kiti.
,,Su meile - Lietuva" - puiki dovana Jūsų verslo partneriams ir kolegoms bei atlieka vieną iš šalies įvaizdžio formavimo funkcijų. Jūs galite rinktis iš šešių siūlomų kalbų: lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų, rusų bei lenkų.
Užsakant didesnį knygų kiekį, knygos gali būti išleistos su specialiu priešlapiu, kuriame galima pristatyti Jūsų kompaniją arba organizaciją (šiuo klausimu kreipkitės į knygos leidyklą UAB "Nacionalinė knyga").
Leidinio sudarytojai:
Algimantas Aleksandravičius
Rimgaudas Šlekys
Skaidrė Vainikauskaitė
Dizaineris:
Gediminas Trečiokas

2008-11-17

sudas visiskas

Parašykite atsiliepimą apie "Su meile Lietuva (1-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Su meile Lietuva (1-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Su meile Lietuva (1-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Su meile Lietuva (1-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Su meile Lietuva (1-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Su meile Lietuva (1-as leidimas)" perkama kartu