0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Su mitu žvelgiant. 4 klasei

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Su mitu žvelgiant. 4 klasei


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.34 SoldOut
Knygos "Su mitu žvelgiant. 4 klasei" aprašymas
Vadovėlis suderintas su Violetos Jonynienės vadovėliu "Vienas pasaulis".Knygoje į pasaulį žvelgiama ne vien tik mokslo, bet ir mito akimis. Į seniausią žmonijos laiką, vadinamą akmens amžiumi, mokinį lydi senovę išmanančių, ją gyvai įsivaizduojančių rašytojų kūrinių ištraukos.

  • Autorius: Vilija Niauronytė
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 126
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-601-29-9

Parašykite atsiliepimą apie "Su mitu žvelgiant. 4 klasei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Su mitu žvelgiant. 4 klasei, kurią skaitytojams dovanoja Vilija Niauronytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vilija Niauronytė su knyga Su mitu žvelgiant. 4 klasei jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Su mitu žvelgiant. 4 klasei patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilija Niauronytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Su mitu žvelgiant. 4 klasei palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Su mitu žvelgiant. 4 klasei" perkama kartu