0

Sudėk ir sužinok. Ūkio gyvūnai

Informacija

Sudėk ir sužinok. Ūkio gyvūnai

  • Serija: Sudėk ir sužinok
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 24x15, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 22
  • ISBN ar kodas: 9789955226000

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sudėk ir sužinok. Ūkio gyvūnai" aprašymas

Vartydami šią knygelę ir mėgindami surasti tinkamas paveikslėlio puses, vaikai susipažins su ūkyje gyvenančiais gyvuliais ir naminiais paukščiais, pasiklausys linksmų eilėraštukų apie karvę, avelę, vištą, kiaulę ir kitus ūkio gyventojus.

Knygelė padės lavinti vaikų mąstymą, pastabumą, gebėjimą susikaupti, žadins smalsumą ir norą pažinti. Tvirti kartono lapai tinkami daugybę kartų vartyti. Skiriama 2-5 metų vaikams.

Parašykite atsiliepimą apie "Sudėk ir sužinok. Ūkio gyvūnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sudėk ir sužinok. Ūkio gyvūnai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Sudėk ir sužinok. Ūkio gyvūnai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sudėk ir sužinok. Ūkio gyvūnai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sudėk ir sužinok. Ūkio gyvūnai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Sudėk ir sužinok. Ūkio gyvūnai" perkama kartu