0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Suderinta širdis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 7.99 SoldOut

Knygos "Suderinta širdis" aprašymas

Su Paulo Coelho ir Laurent'o Gounelle ("Dievas visada keliauja incognito") lyginamas ir visame pasaulyje didelį būrį skaitytojų turintis vokiečių rašytojas ir žurnalistas Jan-Philippas Sendkeris jau vadinamas reiškiniu. Jo knygos daugiau negu istorijos apie žmonių likimus - tai kupini rytietiškos išminties apmąstymai apie gyvenimo prasmę ir tai, kas kiekvieno žmogaus gyvenime svarbiausia.

"Suderinta širdis" - tai jaudinantis, poetiškas, rytietiška išmintimi persmelktas pasakojimas, kuriame susiduria du skirtingi pasauliai - Niujorkas ir nedideli Birmos kaimeliai, Vakarai ir Rytai, kelių žmonių likimai ir bandoma rasti atsakymus į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Prieš dešimt metų Džulija Vin grįžo iš Birmos gavusi svarbių gyvenimo ir meilės pamokų. Tačiau karjera Niujorke ir vakarietiško gyvenimo tempas šias pamokas pamažu ištrynė. Bet vieną dieną jauną moterį pasiekia laiškas iš Birmoje gyvenančio brolio. Ir kažkas nutinka.

Džulija vis aštriau jaučia, kad jos gyvenimas klostosi ne taip, kaip turėtų, ir jai vis labiau ramybės neduoda klausimai: kodėl jai nepavyksta rasti meilės? Ko ji iš tikrųjų nori? Kas ją galėtų padaryti laimingą?

Šie klausimai Džuliją nuveda pas budistų vienuolį ir moteris supranta - atsakymus ji ras tik grįžusi į Birmą. Kadaise, paklausęs širdies balso, į Birmą grįžo ir Džulijos tėvas.

Ji vėl išsiruošia į Rytų išmintimi ir ramybe dvelkiantį kraštą - prisiminti, kas gyvenime iš tikrųjų svarbu, susivokti savo jausmuose ir troškimuose ir galbūt iš gabaliukų suklijuoti subyrėjusio savo gyvenimo.

  • Autorius: Jan-Philipp Sendker
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090119228

Parašykite atsiliepimą apie "Suderinta širdis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Suderinta širdis", kurią skaitytojams dovanoja Jan-Philipp Sendker. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jan-Philipp Sendker su knyga "Suderinta širdis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Suderinta širdis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jan-Philipp Sendker. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Suderinta širdis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Suderinta širdis" perkama kartu