⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais. Kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,00 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-20


2022-12-31 3 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais. Kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra" aprašymas

Daugelis knygų autorių skatina kurti verslą ir pataria, kaip sėkmingai tai padaryti. Tačiau tik investicinio fondo, investuojančio į startuolius, vadovas Ben Horowitz knygoje „Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais: kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra“ sako, kad valdyti verslą bus iš tiesų labai sunku ir atvirai dalijasi savo ilgamete patirtimi.

Ben Horowitz įmones steigė, valdė pardavė bei pirko, todėl turi kuo pasidalinti apie kiekvieną šių etapų. Autorius pateikia esminius patarimus ir praktinę išmintį, kaip spręsti didžiausias versle iškylančias problemas. Knygoje aptariamų metodų nemoko jokiose verslo mokyklose.

Visą gyvenimą mėgęs repą Ben Horowitz praplečia verslo pamokas mėgstamų dainų žodžiais ir atvirai pasakoja apie viską: nuo specialistų samdymo iki generalinio direktoriaus mentaliteto lavinimo.

Skirtingai nei daugelis kitų autorių, Ben Horowitz nėra teoretikas. Jis praktikas praėjęs įvairiausius verslo kūrimo ir valdymo etapus. Knygoje „Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais: kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra“ jis neslėpdamas pasakoja apie tai, kokias krizes teko išgyventi ir kokie sprendimai lėmė sėkmę.

Rašytojas teigia, kad neretai teks rinktis iš kelių blogybių, o numatyti, kuris sprendimas duos norimų rezultatų neįmanoma.

Ben Horowitz daug dėmesio skiria personalo parinkimui bei auginimui, gero mikroklimato įmonėse kūrimui. Jis sako, kad formuojant komandą svarbu rinktis ne tuos žmones, kurie neturi trūkumų, tačiau tuos, kurie pasižymi darbui reikalingais privalumais.

Autorius aptaria ir kaip valdyti savo pačių psichologiją, kai visa įmonė jumis pasitiki, taip pat, ką daryti, kai protingi žmonės, geriausi ekspertai, pasirodo esą blogi darbuotojai. Knygoje skaitytojai ras ir minčių, kada ir kodėl verta parduoti įmonę.

„Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais: kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra“ – vadovo knyga esamiems ar būsimiems vadovams, kuri nagrinėja klausimus, į kuriuos kiti leidiniai nekreipia dėmesio. Lengva nebus, tačiau autoriaus patirtis sako, kad įmanoma susidoroti su bet kuria verslą ištikusia krize.

Ben Horowitz (g. 1966 m.) – amerikiečių verslininkas, investuotojas, tinklaraštininkas ir autorius. Jis dirba technologijų srityje ir yra vienas iš rizikos kapitalo firmos „Andreessen Horowitz“ įkūrėjų. Anksčiau jis buvo programinės įrangos kompanijos „Opsware“, kurią „Hewlett-Packard“ įsigijo 2007 m., prezidentas ir generalinis direktorius. Autoriaus rašomas tinklaraštis susilaukė milijonų skaitytojų, kurie pasitiki jo patarimais, kaip valdyti verslą. Ben Horowitz parašė dvi knygas apie įmonių kūrimą bei valdymą.

Iš anglų kalbos vertė Ieva GydrienėKiti taip pat domėjosi


2020-12-20

Parašykite atsiliepimą apie "Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais. Kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Ben Horowit pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais. Kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais. Kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais. Kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais. Kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ben Horowit tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais. Kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra" perkama kartu