0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sudėtis ir atimtis. Namų darbai - vieni juokai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Sudėtis ir atimtis. Namų darbai - vieni juokai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sudėtis ir atimtis. Namų darbai - vieni juokai" aprašymas

Tegul jūsų vaikas atlieka namų darbus linksmai, be jokio vargo ir nerimo. Ši knyga padės jam įgyti papildomų įgūdžių, naujų gebėjimų ir suteiks drąsos atliekant tikruosius namų darbus.
Šią knygą skaitė ir vertino švietimo ekspertai. Vaikas, atlikdamas čia pateiktas linksmas ir prasmingas užduotis, ugdysis pasitikėjimą savo jėgomis, formuosis gebėjimus, mokysis pagrindinių dalykų, kurių jam reikia mokykloje. Užduotys parengtos ir priderintos prie pagrindinio ugdymo programos, todėl jas atlikdamas vaikas ne tik džiaugsis, bet ir rimtai mokysis.
Knygoje yra linksmų spalvingų lipdukų, kuriuos vaikas galės lipdyti nurodytose vietose ir taip pats save įvertins už sėkmingą darbą. Nors knyga skirta laisvalaikiui, bet iš tikrųjų grindžia kelią į sėkmingus mokslus!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094402951

Parašykite atsiliepimą apie "Sudėtis ir atimtis. Namų darbai - vieni juokai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sudėtis ir atimtis. Namų darbai - vieni juokai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Sudėtis ir atimtis. Namų darbai - vieni juokai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sudėtis ir atimtis. Namų darbai - vieni juokai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sudėtis ir atimtis. Namų darbai - vieni juokai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sudėtis ir atimtis. Namų darbai - vieni juokai" perkama kartu