0

Sudie, Hemingvėjau

  • Nuolaida knygai -83%
Internetu: 2,29 €
Knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 10.70 € (83%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Sudie, Hemingvėjau

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789986399216

2020-05-31 2.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kai buvusioje Hemingvėjaus sodyboje Havanoje po tropinės audros randamas skeletas, išaiškinti jo paslaptį, kviečiamas atsistatydinęs policijos tyrėjas Marijas Kondė. Garsiojo rašytojo gyvenimo bei kūrybos žinovas, pats nusprendęs tapti rašytoju, nenoriai imasi 40 metų senumo bylos. Bet kas gi vis dėlto nutiko 1958-ųjų spalio 3-iąją? Aiškėjant skandalingoms senų įvykių aplinkybėms, Kondė iš naujo pažvelgia į dar vaikystėje susikurtą Tėčio Hemingvėjaus portretą.

Busdamas iš miegų Hemingvėjus savo kambaryje pamato nepažįstamąjį. Šis rankose laiko juodas Avos Gardner kelnaites ir 22 kalibro revolverį. Kelnaitės ir revolveris, – abu šie daiktai kartu, – 1958-aisiais neleidžia Hemingvėjui užmiršti, kad būta geresnių laikų, kai jis žvejojo adatžuves, medžiojo liūtus Afrikoje, atostogavo Paryžiuje, o aplinkui liejosi romas ir sukosi moterys.

Leonardo Padura romane "Sudie, Hemingvėjau" susieja faktus bei išmonę. Detektyvo Kondės gyvenimas pinasi su spalvinga, romu permirkusia, prabangos likučiais blyksinčia Kuba prieš keturis dešimtmečius – ta epocha, kai didysis literatūros genijus pajuto, kad jį apleidžia fizinės ir kūrybinės jėgos.

Leonardo Padura (Leonardo Padura Fuentes) – garsiausias šiuolaikinis Kubos rašytojas, žurnalistas, kritikas. 2012 m. apdovanotas svarbiausia Kuboje Nacionaline literatūros premija.

Iš ispanų kalbos vertė Arvydas Makštutis

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu