TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Sudie, rytojau

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,71 €
Kaina su kodu: 4,70 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-02-20 Vytaute

Labai įdomi knyga.Daug ko pamokanti.;)


2023-12-31 6.708 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sudie, rytojau" aprašymas

"Sudie, rytojau" - tai knyga apie jaunimą, ieškantį savęs, tikros draugystės ir meilės. Tai istorija apie Nepriklausomybės kartą, pasakojama vienos merginos akimis. Viltys, sudėtos į šią kartą, ir bandymas pateisinti lūkesčius tampa viena iš kertinių romano temų. Knyga kelia klausimus ir atskleidžia problemas, tačiau atsakymus leidžia surasti pačiam skaitytojui.

Pagrindinė kūrinio veikėja Vytautė gimusi 1990 metais, netrukus po Nepriklausomybės atgavimo. Jos tėvai "jau seniai žinojo, kad mergaitę pavadins Vytaute - Lietuvos didžiojo kunigaikščio garbei", jie negali atsidžiaugti, kad vaikas augs jau laisvoje šalyje. Šis "Nepriklausomybės kartos" motyvas ne kartą kartojamas visame kūrinyje. Sėdėdama su Vytaute prie fontano jos mokytoja sako, kad jų kartai bus sunku, nes iš jų daug tikimasi: "Mūsų karta atgavo nepriklausomybę, o jūsiškei teks ją sukurti". Vytautė pati savęs klausia, ką gi toji karta turi padaryti?


  • Autorius: Unė Kaunaitė
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986342670

Kiti taip pat domėjosi


2013-02-20

Man labai buvo nuobodu skaityti šią knyga.Nu lieva..;(

2013-02-20

Labai įdomi knyga.Daug ko pamokanti.;)

Parašykite atsiliepimą apie "Sudie, rytojau"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Sudie, rytojau", kurį pristato Unė Kaunaitė. Siūlome ne tik išsamų "Sudie, rytojau" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Unė Kaunaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Sudie, rytojau". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Sudie, rytojau" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sudie, rytojau" perkama kartu