TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Sudie, vasara

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2014-08-21 Danute

Puiku


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2 SoldOut

Knygos "Sudie, vasara" aprašymas

Viena žymiausių ir geriausių R. Bradbury knygų "Pienių vynas" pasakoja apie vaikystę ir senatvę, laimingą gyvenimą ir mirtį. Vasariniai dvylikamečio Daglo Spoldingo stebuklai seniai žinomi daugybei viso pasaulio skaitytojų, o "Pienių vynas" pelnytai laikomas kultine knyga. Tačiau mažai kas žino, kad iš pradžių "Pienių vynas" buvo gerokai storesnis, bet leidėjų liepiamas autorius knygą sutrumpino perpus, o likusią dalį saugojo beveik penkiasdešimt metų, tobulindamas ir laukdamas, kol ateis jos valanda. Ji atėjo: "Sudie, vasara" vėl mus grąžina į Grintauno miestelį, kur tebesitęsia Daglo ir kitų berniūkščių gyvenimas. Tačiau vaikų gyvenimas toks nuostabus - negalima leisti, kad jis pasibaigtų. Negalima leisti, kad vasarą pakeistų ruduo, o gyvenimą - mirtis. Ir berniūkščių armija, vadovaujama Daglo, ima kovoti su senatve ir laiku.
"Yra vasarų, kurios nenori baigtis", - sako autorius. Nejučia įsitveri tos nuostabios vasariškos nuotaikos, gaubiančios Grintauną, ir nei už ką nenori sutikti, kad viskas eina savo keliu, ir kad ją tuoj pakeis ruduo. Kaip vaikai, kurie jaučia, kad jų vaikystė tuoj baigsis, jų laukia suaugusiųjų gyvenimas, o tada - ir neišvengiama mirtis. R. Bradbury padaro tai, kas atrodo neįmanoma: mirties baimę paverčia gyvenimo išmintimi, liūdesį dėl praeinančios vaikystės - skaidria ir paprasta poezija.
"Sudie, vasara" - gyvenimo džiaugsmas, geltono pienių vyno gurkšnis ir rudens nuojauta, užplūstanti rotušės aikštėje mušant vidurnaktį.

  • Autorius: Ray Bradbury
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 172
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986167785

Kiti taip pat domėjosi


2014-08-21

Puiku

Parašykite atsiliepimą apie "Sudie, vasara"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sudie, vasara", Ray Bradbury. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ray Bradbury su knyga "Sudie, vasara" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sudie, vasara" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ray Bradbury. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sudie, vasara" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sudie, vasara" perkama kartu