0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sudoku mažiesiems, 1 dalis. Š, Š-S garsai

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sudoku mažiesiems, 1 dalis. Š, Š-S garsai


2021-07-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sudoku mažiesiems, 1 dalis. Š, Š-S garsai" aprašymas

Ugdomoji metodinė priemonė skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, specialiesiems pedagogams ir tėvams.

SUDOKU – puiki mankšta smegenims, lavinanti loginį mąstymą. Patartina juos spręsti ir mažiems, ir dideliems. Sudėliokite visus devynis paveikslėlius į namelio kvadratą taip, kad nei vienas paveikslėlis nesikartotų nei eilutėje, nei stulpelyje.

Amžius: 3–8 metų vaikams. Žaidėjų skaičius: 1–10 vaikų. Priemonės tikslas. Įtvirtinti atitinkamų garsų tarimą ir jų diferencijavimą žodžiuose; plėsti žodyną; ugdyti regimąjį suvokimą ir dėmesį; lavinti loginį mąstymą, erdvės suvokimą ir atmintį. Rinkinį sudaro: 10 žaidimo lentų (A5 formato), 3 žaidimo lentos–pavyzdžiai, 90 kortelių su paveikslėliais (kiekvienai žaidimų lentai priklauso 9 paveikslėliai).Parašykite atsiliepimą apie "Sudoku mažiesiems, 1 dalis. Š, Š-S garsai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių ir lipdukų knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sudoku mažiesiems, 1 dalis. Š, Š-S garsai, kurį parašė Aistė Kvičiuvienė, Jūratė Šimkienė. Siūlome ne tik išsamų Sudoku mažiesiems, 1 dalis. Š, Š-S garsai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aistė Kvičiuvienė, Jūratė Šimkienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sudoku mažiesiems, 1 dalis. Š, Š-S garsai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sudoku mažiesiems, 1 dalis. Š, Š-S garsai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sudoku mažiesiems, 1 dalis. Š, Š-S garsai" perkama kartu