⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sugrįžimas. Dingusios 1918–1940 m. Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys

  • Nemokamas knygos pristatymas
49,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 49.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sugrįžimas. Dingusios 1918–1940 m. Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys " aprašymas

Tai parodos „Sugrįžimas. Dingusios 1918–1940 m. Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys“, vykusios Valdovų rūmuose 2022 m. liepos 6 – rugsėjo 18 d., katalogas. Jame pasakojama įtraukianti Lietuvos valstybės pripažinimą liudijančių tarptautinių sutarčių gelbėjimo, saugojimo, o vėliau paieškų istorija, taip pat supažindinama su šiomis sutartimis, kurios, kaip ilgą laiką manyta, buvo dingusios.

Parodos kataloge išsamiai pristatomos 29 tarptautinės sutartys, kurias 1920–1938 m. Lietuvos Respublika buvo sudariusi su 19-a Europos, Tolimųjų Rytų, Šiaurės ir Pietų Amerikos valstybių: politinės, prekybos, taikomosios ir arbitražo, konsulinės, ekstradicijos (nusikaltimais įtariamų ar kaltinamų asmenų perdavimo) ir teisinės pagalbos, administracinės, optacijos (pilietybės įgijimo) ir techninės. Jos liudija apie aktyvų Lietuvos dalyvavimą tarptautinėje bendruomenėje, plačią tarptautinių ryšių geografiją ir interesų įvairovę. Kataloge galima ne tik susipažinti su sutarčių originalais, žymių Lietuvos ir užsienio valstybių politikų, diplomatų ir valstybių vadovų autografais, bet ir patyrinėti detalius kai kurių sutarčių priedus – žemėlapius, apžiūrėti puošnius įgaliojimų ir sutarčių ratifikacinius dokumentus, atkreipti dėmesį į specialų ir puošnų sutarčių įrišimą, spalvingas gijas ir įmantrius valstybės antspaudus, kuriais buvo patvirtintos sutartys, į lakinius inicialinius sutartis pasirašiusių diplomatų antspaudus. Sutartis papildo ano meto nuotraukos, kuriose įamžintos sutarčių pasirašymo akimirkos, žymūs politikai ir diplomatai. Parodos katalogas skiriamas besidomintiesiems modernios Lietuvos valstybės ir jos tapsmo istorija, tarptautiniais santykiais, diplomatija, politikos mokslais.

Katalogo tekstai skelbiami lietuvių ir anglų kalbomis.Parašykite atsiliepimą apie "Sugrįžimas. Dingusios 1918–1940 m. Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istoriniai dokumentai

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sugrįžimas. Dingusios 1918–1940 m. Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sugrįžimas. Dingusios 1918–1940 m. Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sugrįžimas. Dingusios 1918–1940 m. Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sugrįžimas. Dingusios 1918–1940 m. Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sugrįžimas. Dingusios 1918–1940 m. Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys " perkama kartu