0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sugrįžimas į gyvenimą. Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos

Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 4.00 € (35%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 7.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sugrįžimas į gyvenimą. Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos" aprašymas

Reinkarnacija – tiesa ar mitas? Vis daugiau mokslo žmonių bando rasti įrodymų, patvirtinančių ne tik egzistavimą po mirties, bet ir galimybę dar kartą sugrįžti į gyvenimą. Vienas tokių žmonių – medicinos mokslų daktaras Jimas Tuckeris, kruopščiai tiriantis vaikų prisiminimus apie praėjusius gyvenimus.


Medicinos mokslų daktaras Jimas Tuckeris savo knygoje „Sugrįžimas į gyvenimą. Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos“ atskleidžia neįtikėtinas istorijas vaikų, prisimenančių praėjusius gyvenimus. Kruopščiai rinkdamas ir tikrindamas kiekvieną pasakojimo detalę, autorius pateikia nenuginčijamų reinkarnacijos įrodymų, priversiančių suabejoti didžiausius šios temos skeptikus.


Autoriaus pasakojamose istorijose vieni vaikai staiga prabyla niekam negirdėta tolimos šalies kalba, kiti turi įgimtų dėmių ar apgamų, kurie tiksliai sutampa su mirusio (ir atgimusio) žmogaus turėtais kūno defektais ar patirtomis žaizdomis, o dar kiti tiksliai nurodo gyvenamąją vietą, artimų žmonių vardus ir kitas svarbias ankstesnio gyvenimo detales.

Tačiau kone labiausiai šioje knygoje stulbina ne faktų apie praėjusius gyvenimus sutapimas, o vaikų išgyvenimai sutikus buvusius artimuosius ar apsilankius anksčiau gyventose vietose...


„Ši knyga ne tik privers patikėti pomirtinio gyvenimo galimybe, bet ir paskatins susimąstyti apie mūsų prigimtį bei egzistavimo šiame pasaulyje prasmę.“

Deepak Chopra


Iš anglų kalbos vertė Ovidijus Stokys

Turinys

Turinys


1 SKYRIUS. Sugrįžęs vaikas? / 11

2 SKYRIUS. Kelionės po Aziją / 29

3 SKYRIUS. Berniukas iš Baros / 56

4 SKYRIUS. Trečiasis Džeimsas / 78

5 SKYRIUS. Jis atvyko iš Holivudo / 106

6 SKYRIUS. Garsūs vardai iš praeities / 113

7 SKYRIUS. Tapatybė nežinoma / 153

8 SKYRIUS. Protas prieš medžiagą / 188

9 SKYRIUS. Dar apie sapnus / 217


PADĖKOS / 245

PASTABOS / 247

NUORODOS / 255  • Autorius: Dr. Jim B. Tucker
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094373084

Parašykite atsiliepimą apie "Sugrįžimas į gyvenimą. Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Sugrįžimas į gyvenimą. Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos", kurią skaitytojams dovanoja Dr. Jim B. Tucker. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dr. Jim B. Tucker su knyga "Sugrįžimas į gyvenimą. Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sugrįžimas į gyvenimą. Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dr. Jim B. Tucker. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sugrįžimas į gyvenimą. Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sugrįžimas į gyvenimą. Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos" perkama kartu