0

Sujunk taškelius. Dinozaurai ir kiti gyvūnai

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 5,07 €*
Sutaupote: 2.58 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sujunk taškelius. Dinozaurai ir kiti gyvūnai

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 22x28
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9789955227878

2020-10-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sujunk taškelius. Dinozaurai ir kiti gyvūnai" aprašymas

Knygelė "Sujunk taškelius. Dinozaurai ir kiti gyvūnai" suteiks vaikui daug smagių akimirkų, skatins domėtis supančiu pasauliu ir užsiimti patrauklia veikla – jungti taškus ir spalvinti paveikslėlius. Be to, ji padės pažinti skaitmenis, mokytis skaičiuoti ir sužinoti daug įdomaus apie dinozaurus ir kitus gyvūnus.

Parašykite atsiliepimą apie "Sujunk taškelius. Dinozaurai ir kiti gyvūnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sujunk taškelius. Dinozaurai ir kiti gyvūnai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Sujunk taškelius. Dinozaurai ir kiti gyvūnai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sujunk taškelius. Dinozaurai ir kiti gyvūnai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sujunk taškelius. Dinozaurai ir kiti gyvūnai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Sujunk taškelius. Dinozaurai ir kiti gyvūnai" perkama kartu